7 nedenleri arkadaslik kayalar

Birçok kisi online dating umutsuz düskünleri olanlar için bir yer oldugu izlenimi var. Diger bir deyisle, online dating güvenilir degildir ve genellikle weirdos, çirkin insanlar ya da hileler ile iliskilidir.

Evet, bir ölçüde dogru oldugunu, dürüst olmak gerekirse. Ama insanlarin çevrimdisi karsilastiginiz zaman weirdos toplanti olmadigini emin misin? Eger sadece bir araya geldi adam bir hile olmadigini nasil emin misin?

1) birkaç dakika içinde birçok erkek karsilayabilir
Eger bir adam bilmek için uzun bir zaman alir biliyor musunuz? Peki online dating aksi kanitliyor. Eger birkaç dakika içinde birçok erkek karsilayabilir düsünün, ve kolayca bu istenmeyen adam filtreleyebilirsiniz.

2) Bir adam her zaman karsilamak gidebilirsiniz
Hatta bir is günü sabahi, her zaman online gidebilirsiniz. Bu isten sonra kadar beklemek zorunda degilsiniz. Siz de öyle hissediyorum zaman zaman, yeni bir adam karsilamak için online gidebilirsiniz. Basit, degil mi?

3) Kendi konfor yapabilirsiniz
Sizin kanepe kahve sahip otururken bir adam tanimak düsünün? Kulaga hos geliyor, ama bu gerçektir!

4) Her adam bilmeyi ariyor
Onun kadinlar bilmek istiyor olup olmadigini merak zaman harcamak zorunda degilsiniz. Her online kalma adam daha çok kadin bilmek istiyor. Yani, hiçbir zaman israfi ve istenmeyen hüsnükuruntu temelde vardir.

O dogru adam olup olmadigini 5) filtre uygulayabilirsiniz
Onun fatura uygun olup olmadigini görmek için, sorular sorabilir. Dogrudan ona çocuklar üzerinde sorular sorabilir, evleniyor, hatta onunla çikiyor düsünmeden önce! Bol zaman kazandirir!

6) cevap seçebilirsiniz
DVD izlerken ve ayni zamanda, daha fazla çocuklar bilerek düsünün! Ve ona cevap gibi hissetmiyorum zaman, sadece cevap yok. Hakkinda konusmak için bir sey yoksa ya da, sadece cevap gecikme.

7) Ona kontrol suçlu hissetmek zorunda degilsiniz
Ben her kadinin adam hakkinda bir online arama yapar eminim. Onu online karsilamak Yani, bu çevrimiçi onun hakkinda arama dogal olur. Ve bu dogaldir! Yani, hiç suçluluk duygulari!

Online dating kesinlikle daha insanlarla tanismak için kolay bir yoludur. Ve flört ve hatta asik online dating kullanabilirsiniz. Ben basarili ask hikayesi için sabirsizlaniyoruz.