Aklini degistirerek eski erkek arkadasi ile geri almak için nasil yararli ipuçlari

Belki Eger iliskide o kadar da kötü bir sey oldugunu düsünmüyordu. Bu yüzden dagilmasi sürpriz tamamen aldi. Agir bir kalp ile, yüksek ve düsük yanlis gitmis ne olabilir aramaya basladi. Eger bazi seyleri karisiklik nerede Neden sadece sana söylemedi mi? Sen merak edebilirsiniz.

Iliskinizin kadar ara size çok agir tartmak gibi görünüyor. Hayir, size iliskinin gidelim hazir degildir – en azindan bu kadar kolay. Birlikte geri almak için nasil mümkün olan her sekilde aramaya karar. Eger iliski yeniden kurabilir konusunda tavsiye bazi parça veren bir sey bulmak için zaman ayirin.

Eger eski erkek arkadasi ile geri almak için nasil baktigimizda, kesinlikle pek çok bilgi alirsiniz. Sorun alacak detaylarin oldukça iyi bir yüzdesi gerçekten etkili olmamasidir. Eger çeliskili tavsiye parçalari bulmak gibi sadece daha fazla karisik elde sonunda olabilir. Sizin gönül yarasi ek olarak, basinizi da fazla hayal kirikligina ugramis olsun aci çarpinti baslar.

Ancak, bu eski erkek arkadasi ile geri almak için nasil bulamiyorum anlamina gelmez. Eger göreli kolaylikla hayalini gerçeklestirmek için yardimci olacak çok güçlü bir strateji vardir. Uygun adimlari böylece önemli ipuçlari farkinda olmak gerekir.

Hatalarinizi ögrenin

Hiç kimse mükemmel degildir ve dolayisiyla mükemmel bir iliski yoktur. Eger her sorun iliskiniz inis sona erdi hatalar adil bir pay isledigine dair süphe yoktur.

Sen bir seyler berbat alanlari belirlemek için kirik iliski gözden geçirmelidir. Sonra gelecekte benzer hatalardan kaçinmak nasil ögrenmelidir.

Eger eski erkek arkadasi ile geri almak için nasil bulmak istiyorsaniz size iliskiler içine alma ve ayrilma bir kisir döngü kendinizi bulamazsiniz ki, size gerekli ayarlamalari yapmak gerekir.

Fikrinizi degistirirseniz

Eger gerekli ayarlamalari yapmak basarili olmak için için, tüm zihinsel tutum ilk degistirmeniz gerekir.

Fikrini degistirdi sonra, size eski iliski bir analitik bakmak mümkün olacak. Eger önlemek için ögrenmek gerektigini etmedigin, ya da daha fazla ihmal edilmemesi gerektigini seyler bulun. Sadece görünüste olumsuz odaklanmayin. Örnegin, belki de konfor için sadece çok temiz.

Tutum degisikligi ile, sizin iliski ugruna gerekli degisiklikleri yapmak mümkün olacak.