alfa erkek cazibe-neden bir kadinin kaprislerine içine veremem

Erkekler zamanin basindan beri kadinlara çekmek için nasil anlamaya mücadele edilmistir. Çogu erkek hemen bir kadin çekmek için onlar akliniza gelebilecek her seyi, ve ne zaman bu ise yaramazsa yapmaya çalisiyor sonunda, onlar hayal kirikligi içinde vazgeçmek, ya da bulabilirsiniz ilk kadin için veren ya sonunda. Eger kadinlar alfa erkek olarak görmek sahip olmak istiyorsaniz, o zaman bir kadinin kaprislerine içine veremez. Aksi takdirde, bu ‘kenar’ ve alfa erkek cazibe kaybetme sona erecek.

Ne hatirlamak zorunda kadinlar sinamak için gidiyoruz olmasidir. Bu sadece sürecin bir parçasi ve seyler is demektir. Eger o küçük testleri geçemeyen ve onu kaprislerine zaman tüm için verirseniz, o sizin için cazibe kaybedecek. Tabii ki, bir kadin size bunu söylemek için gitmiyor. Bu, kendi rakam türlü zorunda, ve ne yazik ki çogu çocuklar olmadigini seylerden biri.

Eger onun para harcamak ve hafife onu almaya devam ediyor gibi pek çok yipranmis ve asagi dayak adamlar kendi karisinin çanta tutarak görmek nedeni budur.

Eger olmak istemiyorum, ve ben gerçekten degil mi umuyoruz, o zaman onu size alfa erkek olarak görmek yapmak zorunda. Ve alfa erkek bir kadin sadece bu yüzden onun onayini alabilirsiniz ona verdigi ufak küçük bir testten asagi toka degildir.

Çogu erkek sona ermeyecek alfa erkek olarak görülüyor ve alisveris merkezinde kendi karisinin çanta tutunarak oldugunu adam olmak sona erecek, ancak buna izin gerekmez. Ayrica o duygusal seyler için döner, ancak bu bile partner hakkinda bir düsünce asla bu adam olmak gerekmez.

Bunun yerine, alfa erkek olarak kendinizi savunmak ve onu sadece onun kaprislerine içine vermek ve kendinizi çogu kadin dayanilmaz bulmak o alfa erkek cazibe kaybetmek olacak degil oldugunu bildirebilirsiniz.

Kadin bunlari çekmek için dogru yolu anlatacagiz ASLA, sen sadece ‘bilmek.’ Gerekiyor Eger kadinlar sonra oldugu baskin ve arzu adam olarak görmek nasil kesfetmek zaman, o zaman ARZU hemen hemen her kadin çekebilecek!