arkadaslik dürüstlük gerçekten en iyi politikadir

Bir online dating hizmeti katildiginizda, sizin gibi olabilir bir kiz ariyoruz … bile sevgi için geldik. O kiz SHE gibi hatta ask bir adam ariyor. Ne ariyorsun degil en iyi arkadasiniz ya da mükemmel bir adam gibi görünüyor ya da benzeri görüsmeler ya da benzeri ne düsündügünü senin fikrin istiyorum bir kiz. Yani, sizin için dogru kizi bulmak için … ve o orada IS … Eger kalma süreci ve ötesinde sirasinda, çevrimiçi profil yazarken kendiniz hakkinda kendinize karsi tamamen dürüst olmak gerekir.

Profilinizi yazmaya baslamak için en iyi yolu, geçmiste iliski (ler) dikkatli bir sekilde analiz etmektir. Ne hakliydi? Yanlis neydi? Seyler gerçekten son kiz gibi ne yapti? Hangi degil mi? Eger son kiz kadar tamamen kendi kendine tutulan o baska bir sey göremiyordu oldugunu nefret sirf, bu kalite bu kez göz ardi etmek mümkün olacak sanmayin. Vermeyeceksin.

Eger gurur duyulacak bir six-pack ile “6’1 degilseniz, iddia yok. Bir bar ihale iseniz, alti rakam gelir ile bir avukat olmak iddia etmiyorum. Eger 40 50 devam iseniz, 30 sey taklit degildir.

Unutmayin, burada fikir tam olarak sen gibi gibi olacak bir kiz bulmaktir. Eger profilinizde yalan varsa, ilk yüz yüze görüsme de, muhtemelen bir hile, bir yalanci oldugunu onun tüm süphe kaldirmak … ve olacaktir.

Son olarak, bir kez sizin için bir, iyilik askina, online randevu hizmeti üyelik iptal olabilir inaniyorum bir kiz bulduk. Tüm bunlardan sonra, biliyorum ve o Arkadaslik isteyenler … degil bulduk veya bulundu olanlar içindir biliyor.