Basarili bir kör tarih 4 ipuçlari

Arkadaslariniz hiç bir kör tarih düzenlenmis ama çok sinir çünkü gitmek için çöp mü? Eger daha önce hiç tecrübe var ve baskalarinin korku hikayeleri güveniyor özellikle kör tarih çok sinir bozucu olabilir. Dogru hazirlamak, bu, durum gerekmez olmasidir, Kör tarih aslinda çok eglenceli olabilir. Burada basarili Kör tarih birkaç ipucu.

Güvenlik önce gelir. Bir kör tarih çikmak için karar vermeden önce, muhtemel tarih hakkinda olabildigince çok bilgi edinmek. Tarih arkadas ya da aile tarafindan organize ise, bilgi almak oldukça kolay olmalidir. Eger bu tarihte herhangi bir bilgi bulmak için yapamiyorsaniz, o zaman güvenli bir sey ve düsüs yok. Muhtemel tarih ögrenmeye sadece güvenligi ile ilgili degil, kendi çikarlarini bilmek alma hakkinda da, ve ikiniz ortak bir sey olup olmadigini belirlemek için.

Basari için elbise. Dogru durum için dogru kiyafet giymek çok önemli ve bir ilk günü disari gidiyor. Film tarihleri ??rahat ve rahat kiyafetler gerektirir. Rahat, ben akilli rahat yani. Yarim popo sarkar yirtik kot ve pantolon ilk tarih için uygun degildir ve gelismemislik bir isareti olarak görülebilir. Yemege çikiyor daha resmi giyim gerektirir, tabii ki bu tüm gidecek bu restoran baglidir.

Dürüstlük en iyi politikadir. Ilk tarih sirasinda Kendiniz olun ve olmayan bir sey olmaya çalismayin. Eger yanlis olan zaman insanlarin kolayca algilayabilir ve gerçekten gelmek için çok daha fazla tarih ilk olabilir gibi bu görünüyor özellikle tarih mahvetmek istemem. Tarih sahtekârlik her iki taraf tarafindan yakalandi zaman çok rahatsiz edici olabilir. Aslinda, bu vaktinden önce sona için tarihi neden olabilir.

Ödeme karisikligi önlemek. Bir kör veya ilk tarih, özellikle Bugünün dünyasinda, bu, tarihi maliyetleri paylasmak için yaygindir. Ancak, bunu yapmak için dogru sey, çünkü onlar sekme almak gerektigine inaniyoruz orada erkekler hala vardir. Bu da onlarin gezisi sona erdikten sonra daha fazla bir sey hiçbir beklentileri onlarin tarihinden itibaren oldugunu anlamak kadar sürece, gayet iyi.

Bu basit ipuçlarini takip ederek, kendinizi keyifli ve basarili bir kör tarihte en iyi sansi verecektir.