basarili olmasini saglamak için nasil – tavsiye kalma

Basarili kalma yapmak nitelikleri nelerdir? Bizi onlar hakkinda konusalim.

dürüstlük

Görüntülemek gereken ilk kalite toplam dürüstlüktür. Hiçbir yatiyor. Her sey anlatan yalan anlamina gelmez, ama bir soru sordu ise, sen dürüst bir cevap vermek zorundadir. Bu dürüstlük vücut dili olumlu hale getirecek ve güven gözlerinde gösterecektir. Kendisi dürüst konusan güven bir alan saglar. Dürüstlük bir düsünebilir ne ragmen herhangi bir yalan daha iyi temettü öder.

görünüyor

Hiçbirimiz bakmak sekilde sorumludur. Biz ailemizi onu miras ve biz istedigimiz tür görünüyor ne hakkinda istisare hiçbir zaman. Bir ünlü gibi görünmüyor Yani herhangi bir olumsuz düsünce tasimaz. Çene veya burun sekli hakkinda bilinçli olmak, daha az emin görünmesini saglayacaktir. Neler yapabileceginizi yapin. Cilt ve diger tüm bu prosedürlerin derinlemesine temizlik için gidiyor, yeni bir saç modeli alma. Eger var ne dikkat çekmek ve olumlu bir izlenim yaratmak için görünüyor gelistirmek için denemek için sulardir.

tazelik ve hijyen

Bir tarih oluyor önce, iyice kendinizi firçalayin iyi hissettirmek için parfümleri kullanmak, gerekirse anti-perspirantlarda kullanimi ve agiz kokusu ile ilgili bir dis hekimi ile kontrol olsun. Senin iyi tat yansitan ve kisiliginizi gelistirmek giysiler giyin. Gerekirse bir uzman danisin.

konusmak

Konusurken sik sik gülümseme. Tarihinizi konusma ise kesmeyin, tüm olumsuz görüsmeler önlemek ve size tarih ilgi olabilir hissediyorum konulari konusun. Neden basinda kendisi sorma – ‘bir çok sorunlari hakkinda konusmak için çok sey var çünkü tüm sizinle konusmak ne hakkinda endiseli hissediyordum. Nasil bana tercihleri ??söylüyorum ne olacak? ‘ Bu buz kiracak ve tarih sizin dürüst ve açik bir yaklasim takdir edecektir.

Bunu kendi sansini öldürür endise. Bunun yerine bir arzu kisi oldugunu emin olabilirsiniz. Olumlu nitelikleri saymak ve güven kazanmak. Olasi sonuçlari üzerinde düsünmek yok. Iyi hazirlamak ve ileriye dogru en iyi ayak koydu.