ben bugün benim eski kiz arkadasim geri istiyorum

Kaç adamlar kiz arkadasi ile kirmak ve bir süre sonra uzak hat “geri benim eski kiz arkadasim istiyorum” asagi söyleyerek sonunda? Genellikle iliski ilk etapta ise yaramadi neden çok iyi nedenleri oldugunu, çünkü bu bazen duymak sinir bozucu. Çocuklar bir sürü için sorun onlar sadece sahip olduklari degil ne istiyorum bu agrilari onlari baska onlarin eski partner birini görmek için. Yani bu adamlar etrafinda konum ve sürekli “Ben benim eski kiz arkadasim geri istiyorum” diyerek onlari dinlemek zorunda, bu rahatsiz edici tür olur. Sadece eski kiz arkadasi üzerinden almak ve daha önce oldugu sekilde olmaya geri gitmek için arkadasi istiyorum. Yani bu tanidik ifade mirildanip da Buddy durdurmak yardimci olabilecek bazi iyi yollari nelerdir?

Onu tedavi nasil onu hatirlatmak:

Bazi çocuklar bu yüzden eski kiz arkadasi iliski sirasinda onlari tedavi olabilir ne kadar kötü sadece unutursunuz kendi eski kiz arkadasi onlarin pesinde kör olsun. Genellikle adam için bunu yapar kadar iyi degildi ve o eski geri almak için olsaydi kendisi için bu görecekti. Arkadasin eski kiz arkadasi sadece onun için herhangi bir iyi olmayabilir anlamak yapmaya çalisin. Bazen arkadasi deli almak ve neden bahsettigini bilmiyorum söylüyoruz, ona iliskilerini boyunca onu ve onunla onun etkilesim gözlenen bildirecegiz. Onu bunu olduguna inanmak için dünya sevdim olabilir gibi çogu kez kendi etkilesim hos degildi bildirin. Eger arkadasinizin bir pislik kendin gibi kapali geliyor olmadan bu anlamak yapabilirsiniz, o zaman belki kendisi için iliski bir göz atin ve kendi sonuç çikarmak olabilir.

Onu denizde baska balik var bildirin:

Bu muhtemelen “Ben benim eski kiz arkadasim geri istiyorum” diyerek durdurmak için arkadasi almak için en etkili yollardan biridir. Onu kendi erkek arkadasi olarak ona sahip olmak isterdim orada diger kiz bol bildirin. O ikinci bir sans için yalvariyor etrafinda onun eski kiz arkadasi kovalamak zorunda degildir arkadasiniz bildirin. Simdi bu göründügü kadar yapmak kadar kolay olmayacak, ama yapilabilir. Arkadasin sadece hala söz konusu kiz asik olabilir, çünkü zor olabilir nedeni de budur. Hâlâ daha sonra onun için güçlü duygular varsa o saldirgan olarak söylüyorsun almak ve karsiliginda size çok savunma olabilir. Bu biraz kapali sadece geri olur ve arkadasiniz sadece kalbinde onun en iyi ilgi var biliyorum izin verirseniz.

Eger ne olursa olsun, bazen arkadasim sadece ona anlatmaya çalistigimiz sey dinlemiyor. Bu durumda gibi hissediyorsaniz o zaman arkadasim sadece kendisi için ögrenmek izin vermek en iyisidir.