ben dönmek benim eski kiz arkadasim almak için ne yapabilirim

Çogu kisi kendilerini bir bölünme takip “ne geri benim eski kiz arkadasim almak için ne yapabilirim” soran bulabilirsiniz. Onlar düsünce ve farkli yapmis olabilir her sey ile ilgili merak baslatmak baslar. Hatta acikli bahane mektuplari ve onlara kiz geri kazanmak yardimci olabilecek diger seyler hakkinda planlar formüle baslar.

Bu strateji her seyden önce tek bir nedeni arizali: Eger aslinda geçerli nedenlerle dagilmasindan arkasinda ne söylemek asla nedenle. Kadin iyi duygusal olabilir ve bazen hatta eldeki kirmak için ve onlari iyi yaptiklari sekilde hissediyorum yapiyor ne farkinda olmayabilir yol ne tanimlamaz. Birçok durumda bu neyin yanlis gittigini anlamaya çalisirken tüm enerji harcamak sadece zararlidir.

“Ne benim eski kiz arkadasim geri almak için ne yapabilirim” hakkinda sorusturma cevaplamak için ilk temel yaklasim baska bir yerde enerji koyarak, bir süre için iliski düsünmeye durdurmaktir. Bir yere gitmek, yeni arkadaslar gevsek, ag asmak, ve genel olarak kadin unutun. Kadinlarin ve toplanti insanlar bastan çikarici gelince hileler çantaniza genisletilmesi ile ilgili bazi gerçekçi hedefler belirleyin.

Kendinize birkaç ay verin ve hayatinda degisiklik yapmak. Uzakta eski bazi zaman ayirin ve harikalar çalisacaktir.

Bu olacak gibi planlari sonucu, bu hayatinda yavas yavas degisiklikler yapmak için izin vermesidir. Ve iliskileri düsünmek nasil. Birkaç ay sonra, size eski ile devam etmek istiyorum nasil çok daha iyi bir duygusu var olabilir.

O hala arzu biri mi? Ya da onsuz olmak hazirlanir? Ve ona göre davranin. Hala onu geri almak isteyen varsa, bu sizin için duygularini bulmak için arzu zaman olabilir.

Hemen geri eski kiz arkadasi almak için geldiginde daha açik olmak için bir firsattir. Ancak, stratejik oynamak gerekiyor. Bu duygularini bir köle olmak için iyi bir zaman olmadigi için sadece, size onu geri ile mazeret yok.

Bunun yerine, ne eski ile güzel seyler oynuyor yapiyor olmasi gerektigini. Eger disinda onu yeterli zaman vardi varsa, o kadar onu eksik olarak sizin için kuskusuz özlem oldugunu. Biraz olsun (bunu üzerine degil) ve iyi sans onun yaptigini ona sergilemek zor oynayin. Iyi yaptigini görünce onu içtenlikle görevine yeniden düsünmeye yapacaktir.

Ve bu anda, olmasi gerekiyordu gerçekte eski dönen eger belli olacak zamandir. Analiz üzerinden anlamaya çalisirken dogru sekilde davraniyor sizi engellemektedir, çünkü çok fazla seyleri dikkate almak degil dikkatli olun “geri benim eski kiz arkadasim almak için ne yapabilirim”. Sadece yavas yavas seyler almak ve onlari serin oyun ve ince olmalidir.