benim erkek arkadasim bir baba oldugunu

Her kadin sevgilisinin hayatinda öncelik istiyor. Ona, onunla evlenmek ona iyi bir yasam, bir aile, bir ev ve çocuk sunmak istiyor. Ne yazik ki bu her zaman mümkün degildir, ama bu dünyanin sonu ya da kirma-up için bir neden degildir.

Bazen asik adam baska bir iliski, evlilik, onun yaninda ancak bir çocuk ile bosanmis olabilir olmustur.

Böyle bir konumda bulunmaktadir ve ne yapacagimi bilmiyorum? Siz de düsünmek gerekir. Bu sorumlulugu kendi olmayan bir çocuk yetistirmek zorunda deger olup olmadigini düsünüyorum ne kadar onu seviyorum, düsünün.

Esi ziyaret etmek ve bu size kizgin yapabilir ama ayni zamanda kendi gibi çocuk seven baslayabilirsiniz düsünüyorum gelebilir dikkate alin.

Sizin mutluluk hakkinda sadece düsünün – disari acima veya merhamet böyle bir iliski içinde kalmak degil – hiç kimse mutlu olacaktir. Eger gerçekten onu seviyorum ve en iyi yapmaya haziriz, bazi sorunlari dikkate almak gerekir:

1. Çocuga yakin olsun

Çocugun kolayca gelmek veya mumya aramak için beklemeyin. Sabirli olun ve dogal bir sekilde (çok fazla çocuk yagma yok, siz dinledim olmama belaya olabilir) ona / onu memnun etmek için çalisin.

Onun / onu yatak odasi kapisini koymak renkli bir kagit parçasi üzerinde yazili kurallar kurmak yok. Onu size alismasi / ona izin ve kurallari yavasça ve güzel bir sekilde mümkün oldugu kadar tek tek söyle.

2. Çocuk Sürpriz

Çocugun bir çocuk ise, çocuk küçük bir kiz ise, uzak ya da Lego oyun ile bir araba satin almak onun alisveris almak ve ona elbise, etek, vb satin onu yapmaya çalisin olabilir / onu diger ile dost olmak çocuk – belki bir çocuk ayni yasta olan bir arkadasim var. Evinizin bir toplanti düzenlemek veya bir parka çikmak. Biz bir çocuk hakkinda konusuyoruz bile, o / o bu takdir edecektir.

3. Bu Sevgilinizin gelince

Çocuk hakkinda kötü sözler yapmayin. Bu onun çocuk, onun et ve kan ve onu / onun için her seyi yapmaya hazirdir … hatta uzak olabilir. Eger begenmezseniz çocuga ilgili bir sey lütfen bu demek ve birlikte bir çözüm bulmaya çalisin.

Sonunda bir aile olabilir, ve sevgi ve sabir ile, mutlu biri olabilir ve onun çocuk ve birlikte olabilir çocuklar arasinda herhangi bir fark yapmaz.