bir adam ile konusmak ve ona daha yakin nasil

Bu konusmaya gelince, kadin ve erkek spektrumun karsi uçlarinda gelmektedir gibi görünebilir. Ve bazi açilardan, gerçekten ARE. Eger bir adam ile bir iliski pesinde o yakinlik almak için gidiyoruz, o zaman neredeyse dayanilmaz buldugu bir sekilde onunla konusmak için bilmek gerekir. Yapabilirsiniz, tüm sonra, bir adam, senin hakkinda bu sekilde hissediyorum o geri geliyor devam edecek kim tahmin?

Eger!

Bir adam konusmak ve ayni zamanda ona çok daha yakin almak için bazi ipuçlari sunlardir:

1. Çok girlie olmayan konu seçin. Dürüst, burada olsun. Erkekler tam olarak stil ve moda ve bunun gibi seyler hakkinda konusmak için can oldugu bilinmemektedir. Yani, zihni bu tür seyler hakkinda konusmaya basladiginizda kapali dolasmaya nereye gittigini tahmin? Her yerde ama sizinle. Eger yoksa o seni ayar baslamak için emin olabilirsiniz, çünkü ona hitap edecek olan konulari seçmeniz gerekir.

2. Göz temasi güçlü, ama ince tutun. Gözlerini size kilitli tutmak için gözlerini kullanarak deneme yanilma biraz alir, ama sadece dogru asagi olsun, sen onun dikkatini çekmek ve ona dünyaya emilir olsun tür izleyebilirsiniz. Gerçekten yapmaya çalisiyorsun ne onu farkinda yapmak istemiyorum çünkü bunu ince olmak istiyorum nedeni vardir. Sadece gerçeklesmesi için istiyorum.

3. Onu çogu zaman özellikle konuskan bir kadin ile ilgili, özellikle, bir adamla duyacaksiniz ki gerçekten büyük sikayetlerden biri de yanlamasina bir kelime almak gibi olamaz nasil içeri sözleri dönelim. Onu düsmek, ya da baska o konusma olacak ve ona herhangi bir yakin yardimci olmayacaktir tutmak istiyorum gitmiyor izin bir an için ara vermek gerekir.