bir adam ilgi tutmak

Nasil bir adam zaten ilgi duruyorsun? Onlara bagladim erkek tutmak kadinlar hakkinda Nedir? Eger onun merakini canli tutmak için ne alir var mi? Eger adam kalmak alabilirsiniz nasil merak ettiyseniz, burada size yardimci olmak için birkaç ipucu. Bir adam bu fikirleri ile ilgilenen ve sadece ona yeterince onu sizinle uzun vadeli bir iliski dikkate ayrilmamak için alma sansi mücadele olabilir tutun.

Az daha çoktur

Bu ilk günü bir adam etkilemek için zarar vermez ise, bu masadaki tüm en iyi kartlari döseme çevirmek degildir. Bir süre için kendinizi için en iyi olanlari bir çift tutmak gerekir.
Örnegin, bir tarih için soyunma zaman, çok açiklayicidir giysiler giymeyin. Tabii, bu en iyi varliklari oynamak ama insanin hayal gücüne bazi birakmak harika. Onlar alluringly örtbas zaman Bazen, kadin seksi bulunmaktadir.

Taahhütler de ince ipuçlari kaçinin

Ilgilenen bir adam tutmak için iyi bir yolu rahat bir not seyler baslamaktir. Eger uzun vadeli bir taahhüt içine almak için çikiyorsun eger, bu adam ayni sayfada da oldugundan emin olana kadar kendinize bu tutmak en iyisidir. Bu bile yeterince ilginç konum olsun ya da olmasin karar önce uzun kapidan çikarken herhangi bir adam almak için emin olabilirsiniz, çünkü ilk birkaç tarihlerde yerlesmek için arzu hakkinda ipuçlari atmayin.

Bir anda kalma süreci bir adim geçmesi çalisin. Gerisinde etmeyin ama ya önde adam alamadim.

Almak zor oyna

Evet, bazen almak zor oyun bayanlar erkekler kanca tutmak, çünkü istedikleri adamlar olsun. Her zaman bir adam disari sorar her zaman kullanilabilir oldugunuzda, onu ona disindaki hayatiniza devam sey muhtemelen var oldugunu düsünerek birakir. Mantikli nedenlerle – arada bir onu çevirerek onu merak yapmak. Onunla birlikte olmak için sans atlamak yok. Eger bu hafta sonu devam sey var ve yoksa kabul ediyorsaniz düsünmek gibi zaman bir adam, duraklama size sorar. Bir adam ilgi tutmak için, bu kadar arkadaslarinizla disari çikmak için onu açmak için ya da tek basina bir süre harcamak zorunda hakkinda endiselenmeyin iliski disinda var oldugunu ona göstermek gerekir.