Bir adam size çekici oldugunu göstermektedir isaretler

Erkekler büyük yalanci oldugu bilinen ve birçok kadin o dogruyu söylüyor olup olmadigini bilmek altinci hissi kullanmak zorunda edilmistir. Daha fazla cinsiyet odakli fiziksel ipuçlari vardir. Bir adam size çekici ise o size gülümseme. Bir kadin ilginizi olabilir ama almak zor oynamak istiyorum çünkü o gülümseme olmaz. Bu o ilgi olmadigi anlamina gelmez. Bir adam için gülümseme istemsiz çikar. Gözleri uzun bir temas. Bu onun omurga kadar soguk bir ürperti göndermek bir isaretidir. O iyi bakimli oldugundan emin olmak için kendini kontrol devam ediyor ise bir adam size çekilir. O mutlulukla kendinize diger her saniye gülümseme sonra kravatini düzeltiyor eger.

Bir adam size çekici ise o etkilendik emin olmak için elinden geleni yapacaktir. O ayakta ise dik veya dik oturmak olacaktir. Kadinlar daha erkek ‘gögüs ilgi vardir. Iyi sandiklari erkekler onlarla gurur duyuyoruz. Bir erkek bir kadin çekici oldugunda Sandiklar ve omuz pazarlik unsuru olarak kullanilmaktadir. Adam omuz gögüs disari dogru geliyor böyle bir sekilde geriye dogru itme olmasini saglar. Kadinlar büyük üç c en seviyorum. Degil mi? Kadinlarla herhangi bir basari için umuyor bir adam kendisi hakkinda büyük bir konusacagiz. Bu kendisi reklam oldugunu bir isaretidir. O onun araba ve pahali cep telefonlari kazanir ne kadar bahsediyor.

O kendiniz hakkinda bir çok soru sorar bir adam size çekilir. O o bugüne kadar istedigi kadin hakkinda süpheler temizleyebilirsiniz böylece disari ve bilmek istiyor. Sadece kendini bahsediyor bir adam size çekici degildir. O bazi sirket için sadece aç oldugunu. Bir nokta ile gelip Ancak, çekici bulan bir erkek sizinle espriler kez ve gülmek çogu kabul edecektir. Erkekler konusmalari bir çok sikiliyorum. O senin konusmalari sahiptir gibi o görünüyor, o seni seviyor. Telefon ve uzun saatler boyunca görüsmeler sizi çagiran bir adam etkilendim ve ayni zamanda sizi etkilemek için çalisiyor. O bir tarihte kendini bir aptal düsünüyorsa, o kaba kenarlarini netlestirmek için arayacak.

O sakalar bir sürü yaparsa bir adam size çekilir. O kadar komik olmayabilir ama o size saka görmek yapmak için bir girisim onlara gülüyor emin yaparsa, o umutsuzca etrafinda ihtiyaci var. Seninle konusurken bir seksi ses varsayarsak o size çekici oldugunu iyi bir isarettir. Ayrica dikkat için isaretleri arasinda yüz yumusatma, bilinçalti yansitma, onun durus degisiklikleri ve kendini timar hareketlerdir. O da dokunmak mümkün oldugu kadar çalisirsa, o bazi samimiyet için özlem oldugunu.