bir adam size onun dünya vermek yapmak – bunun merkezi olmasi

Eger bir adam size onun dünya verebilir yapabilir miyim? Eger gerçekten Can? Bunu nasil yapabilirim? Konuda bazi büyük uzanan tavsiye için okumaya devam edin. Sen kalma dünyada basarili olabilir.

uç numarasi 1 – senin dünyaya onu davet
Ona ilgi oldugunu bildirin. Merhaba de. Ona gülümseme. Onun ismini söyle. Eger ona konusmak el ve ön kol üzerinde, kisa bir süre, onu dokunun. Bu onu Eger ilgileniyorsaniz ve o dikkatinizi sahip oldugunu oldugunu biliyoruz saglar. Bir adam onun dünya vermek yapmak istiyorsaniz, sizin onu davet etmek gerekir.

uç sayisi 2 – onu o sahip olabilir dünyaya göstermek
Seninle olmak için eglenceli bir kisi oldugunu bilir emin olun. O seni mutlu oldugunu görebilirsiniz emin olun. Onu güldürmek. Eger sik ??sik gülmek emin olun. Eger bir adam size onun dünya vermek yapmak istiyorsaniz, onu onun dünya bu sizinle bir çok daha daha iyi bir yer olacagini bildirmek için gerekir.

uç sayisi 3 – garip bir dünyaya sapmak yok
Gerçekten ona erkek arkadasi ve kocasi yapmak istiyor musunuz? Eger gerçekten onu ruh esini ve sevgilisi olmak ister misiniz? Daha sonra elbise ve parça hareket.

Eger ucuz bir baglanmasindan istiyorum sanki Eger elbise ise; faydalari düzenlemeler ile bir atmak veya arkadas, o size nasil sevebilirim? O saygi kaybedersiniz. Eger bu garip dünyada yasiyorsaniz, bir adam size onun dünya vermek yapmak için beklemeyin.

Bu harika bir World
O sizin olabilir. Sen mutlulugu bulabilirsiniz. Onu kendi yapabilirsiniz. Bir adam onun dünya vermek yapabilirsiniz.