bir akrep adam çekmek için nasil

Bir akrep adam çekmek sinir bozucu ve bir güçlük olabilir. Ne istedigini bilmeden onu fark almak geri tutabilir. Peki, ne yapacagim bir akrep adam çekmek için bazi ipuçlari paylasmak oldugunu. Bu sekilde, size dünyanin verecektir sizin için mükemmel bir adam olmasi mümkün olacak.

Bir akrep adam çekmeye ipuçlari:

1. Bir akrep adam çekmek için ilk yolu o seviyor seyleri yakin dikkat etmektir. O giymek giysi, onun hobileri ve o seviyor söz bir sey için dikkat emin olun. Bu kisi tür o ne oldugunu anlamaniza yardimci olacaktir.

2. Akrep erkekler çekmek için baska bir yol gizemli olmaktir. Demek istedigim, onu tahmin tutmak. Erkekler kadinlarda bu ask. Yani, tüm sirlarini size onu karsilamak ilk hafta ona söyleme. Bu onu geri gelmesini saglayacak ve o gelecege bakmak için bir sey olacak.

3. Giyinme bir akrep adam çekmek için baska bir yoludur. Onlar iyi hijyen ve kim kadar zaman zaman elbiseler kadinlarin seviyorum. Yani, tirnak ve saç yapmak için emin olun. Bir kadin güzel kokuyor zaman da, erkek seviyorum.

Her zaman giyinmek ya da elbise bir ton para harcamak zorunda degilsiniz. Erkekler Eger giyinmis ve en iyi deneyin almak istediginiz gerçegine dikkat edin.

Bu bir akrep adam çekmek için bazi ipuçlari. Eger rüya adam çekme konusunda ciddi iseniz, simdi bu konuda bir seyler yapmak gerekiyor. Çok uzun süre beklerseniz, hiç gerçek aski bulmak mümkün olmayacaktir.