bir ara yukari durdurmak için nasil ve eski geri almak – nasil ben geri benim eski alabilirim

Belki, sizin eski ile kirik ve o / o sizinle kiriliyor neden merak ediyor. Hala onu / onun için bakim ve gerçekten onu geri yaninizda istiyorum. Yani, basarili bir ara nasil kadar durdurabilirim? Gerçekten eski geri alabilir miyim?

Kesinlikle eski geri almak ya da sonuçta en iyi karar olmayabilir bir garanti olmasina ragmen Evet, kesinlikle geri sevgilisi alma sansinizi artirmak için yapabileceginiz seyler vardir.

Örnegin, birçok erkek ve kadin geri onlarin sevgilisi alma sürecinde bazi yaygin hata yapma egilimindedir. Eger bu hatalari önleyebilirsiniz, kesinlikle sizin eski geri almak için çok daha iyi bir konumda olacaktir.

Bu hata yapma daha uzakta eski sürücü ve durumu daha da kötülestirebilir egilimi olmasidir.

Örnegin, belki de basarili bir tarih için eski çikma teklif var. Sizin eski geri almak için çok istekli oldugu için, sizin hakkinizda dagilmasi tartismak ve onu / birlikte geri alma onu planiniz anlatmaya basladi. Ya da ona / onu mola için gerçek nedeni kadar sormaya çalisti.

Bu büyük bir hatadir! Evet, çok istekli ve gerçekten geri bizim eski almak istiyorum biliyorum. Seyler acele durumu daha da kötülestirebilir Ancak, bir seyler acele etmek istemiyorum.

Eger eski Bu ilk toplanti sirasinda rahat emin olmak istiyorum. Eger eski rahatsiz etmek istemiyorum. Bu yüzden dagilmasi ile ilgili bir sey söz veya birlikte geri alma niyeti ilan kaçinin.