Bir filipino arkadasim ziyaret uygun etik

Geri gün içinde, birisi burada Filipinler’de bir ziyaret ödeme hemen hemen her zaman kur veya hasta ya ile iliskilidir. Neden olsam, genellikle dogru çiçek, çikolata, ya da jeton, eslik ettigi zaman olmasi AOT? Bu ziyaret ayni zamanda bir is teklifi olarak tercüme edilebilir bir norm bugün, sadece bile yama seyler yetismeye, ya da zaten AOS nerede zaman emin, degisti.

Kültür dikte gibi, özellikle burada Filipinler, size birisi, AOS bölge ya da konfor bölgesi adim zaman sizin görgü çok dikkatli olmak zorunda. Önce baska bir kisi gösterilmesini için, AOS ev veya ofis, sizin tarafinizdan damla niyetinde onlari bilgilendirmek. Hepimiz sürprizler hayranlari oldugunu unutmayin. Tarih, saat, ve önerilen ziyaret ardindaki mantigi kisi bilgilendirin. Niyetinizi kabul edilmistir sonra, getirmek zorunda seyler hazirlamak. , Aore getirerek çiçek, belge ya da benzer bir sey olmasi ne olursa olsun size, tikinma önlemek için en kisa zamanda onlari hazirlamak. Geç gösterilmesini yaninda AOS üzerinde vasat bir sey teslim edilir, bu kötü bir sey.

Biz zaten geç olma konusunda dokundu bu yana, bize ziyaretçilerin en yaygin hata üzerine gidelim: zamaninda olmayan. Trafik, Londra’da ya da Filipinler olabilir, artik geçerli bir bahane degil. Eger saat uzun kuyruklar için bir yere ünlü gidiyoruz, erken ayrilmak veya yukari reçel yakalandigini önlemek için yollar bulmak. Gerçekten zamaninda bunu yapamiyorsaniz, ziyaret ettiginiz parti arama ve tahmini varis zamani (ETA) ne onlari bilgilendirmek. Hiç kimse özellikle bugün bekleyen seviyor her dakika önemlidir. Ayrica, son dakikada iptal ciddi bir gaf oldugunu. Eger acil veya kaçinilmaz bir sey katilmak gerekiyorsa, arama iptal ve mümkün oldugu kadar erken ziyaret yeniden planlayin. Berbat bir bahane ile son dakikada iptal güçlükle ziyaret baska bir çekim hak olur.

Baska bir ülke veya bir yabanci uyruklu ziyaret ediyorsaniz, evinizin ayrilmadan önce kendi kültürlerini o bir arastirma emin olun. Eger, Aore çubuklarini kullanarak pirinç yemek için kullanilan ne kadar Italyanlar için makarna için tuz ve biber soran olarak Japon hakaret olabilir. Son olarak, hedefinize ulastiginizda, kendi topraklarinda çok saygili. Davet sürece onlarin yerine ne de dokunmatik bir sey etrafinda dolasmak yok. Tazminat hem fiziksel hem de duygusal olarak nadiren geri alinamaz.

Eger emin degilseniz Birini ziyaret etmek zaman, size bir demet çiçek getirebilir. Taze çiçekler bir buket aydinlatmak ve ziyaret hafifletmek olabilir. Süphesiz, arkadasin evine için güzel bir demet almak için mutluluk duyariz.

Online dating hizmetleri kilavuzu daha güvenilir online kalma tavsiye alin.