bir hile adam ne yapacagini

Eger bir hile adamla ne yapabilirim? Onu dökümü ya da onu affeder mi? Iliskinizi bir kez o hileler sonra hayatta herhangi bir sans var mi? Adam size hile varsa, tekrar tekrar kendinize su sorulari soruyor olacak. Orada kolay bir cevap, ama erkek psikolojisi içine bu anlayislar Eger hayatinizda bir hile adam hakkinda dogru karar vermenize yardimci olacaktir.

Diyorlar ki, “Tango için iki kisi gerekir.” Hile için hiçbir gerekçe, bir adam hileler sizinle hem de onunla ilgili bir sey vardir nedeni varken. Bu iliski kurtarmak için denemeye deger olup olmadigini size yardimci olabilir, çünkü ne rolünüz önemlidir.

Sey son birkaç ay içinde degisti mi? Ondan uzak sürüklendi mi? Eger alayci ve sinirli olmustur? Eger herhangi bir sekilde iliski memnun mu? Eger öyleyse, belki teselli ve benlik saygisi geri yüklemek için birisi için baska bir kiza bakti. Onun ortagi artik doldurur duygusal boslugu doldurmak için bir kadin gerektiginden hile öyküsü olmayan bir adam aniden bir iliskisi varsa, genellikle var.

Eger tanistim bir hile adam önce adam oldu? Bir adam hiç olmustur her kiz aldatiyor öyküsü varsa, o da size hile olacak bahse girebilirsiniz. O size hile olmaz – Onlar “ask kör” ve asik zaman, bu kez farkli olacagini kendin söyle söylüyorlar. Belki önce aldattigini herhangi bir adam muhtemelen yine hile olacagi zor yoldan ögrendim.

Eger gerçekten istiyorsaniz – Ilk durumda, zaman genellikle beklenmedik hileler hile olmayan bir adam, bastan baslamak her ikiniz için de bir sans var. Sadece konu slayt izin veremem. Birlikte gerçekleri yüzlesmek zorunda olacak. O ne yaptigini hakkinda gerçekten kötü hissederse, onu bagislayip. Ancak, iliski ikiniz daha iyi teblig olsaydi ilk etapta mümkün olmazdi. Gelecekte onu dinlemek ve onun ihtiyaçlarina daha duyarli, ama ne için suçu yapmayiz ögrenin.

Bir seri dolandirici ile oldum ve onu kaybetmek istemiyorsaniz, gelecekte daha fazla gönül yarasi için hazir olun. Diyor ne olursa olsun hayir, yine hile olacaktir. Eger kalp o durabiliriz düsünüyorsaniz, ona ikinci bir sans vermek. Aksi takdirde, iliskinin çikmak. “Bir hile adam, her zaman bir hile adam,” demisler ve bunun gibi adamlar ile, gerçek olmasini güvenebilirsiniz.