bir iliskide çatisma çözmek ve kirilma zamani için bilmek nasil

bir iliski içinde çatisma çözmek için nasil
Her iliski size yeni kalma olup olmadigini, kari koca gibi yapan, ya da birlikte, çatisma vardir. Hatta iliskilerin en iyi bu iddia, ama onlarin gizli onlar saglikli iddia nasil biliyorum. Bunun yerine argümanlar önlemek için çalismak yerine, siz ve esiniz ne gibi iliskileri tartismak gerekir. Çatisma kaçinmak öfke ve sonunda üzerine dökmek ve bir iliskiyi bitirmek potansiyeline sahip büyük bir tartismaya yol açacaktir kizginlik yol açar.

Bu kizgin oldugunda iliski sorunlari tartismak için iyi degildir. An sicaginda, her sey mutlaka anlamina gelmez söylenebilir, ama bu kesinlikle argüman sona erdi ve özür diledi süre sonra esinizin beyninde sopa olacak. Eldeki sorunu tartisirken, Aklinda ne oldugunu söylüyorlar, ama konusma hakim yok. Esiniz konusmak için izin Sadece ona sinirli olmasina neden olur. Sesini düsük tutun. Eger bagirmak ya da bir argüman içinde çiglik zaman, toplu mesaj geçersiz kilar. Eldeki konuya devam. Diger konular kadar getiren iki ortagin yerine tartisma basina bir çatisma çözme, yerine savunmada gitmek neden olur.

kirmak için zamani geldiginde bilmek
Her seyi iliskiler de dahil olmak üzere, sona gelmelidir. Bunu nasil seyler koparmaya zaman emin olabilirsiniz? Iliskiler danismanlik ve / veya bazi durumlarda siki çalisma ile kaydedilebilir ragmen, tamir veya kaydedilemez bazi iliskiler vardir.

1. sürekli mücadele.
Siz ve esiniz baska bir sey yapiyor daha savunarak daha fazla zaman harcamak, bu hareket zamani gelmistir. Dönem.

2. Sen ayri büyüdü.
Zaman içinde herkes degisir, ama siz ve esiniz yerine birlikte büyüyen disinda büyüdü varsa, iliski bitti.

3. Baskalari ile flört.
Kisaca bakkal sevimli kasiyer kontrol bir seydir. Ama kendini karsi cinsten her çekici üyesi kontrol ve onlarla bir iliski gibi ne olacagini merak bulmak, zaten iliskinin teslim aldiginiz. Esiniz ile kesiliyor artik sadece gerekli bir formalite.

4. Güven gitti.
Güven iyi iliskiler üzerine insa budur. Eger esiniz, ya da tam tersi güven olamaz, bu kadar kirmak için her ikiniz için de daha iyi olurdu. Güven gittiginde, süphe devreye girer ve savunarak daha sik olur.