bir kadin kalma ipuçlari

Bazen partner zor olabilir. Sen hiçbir yerde bile birini karsilamak baslamak için olmayabilir. Bu utangaç, ya da zor erkekler güven bulabilirsiniz. Sadece bir tarihte oldugunuzda hakkinda konusmak ne için bazi fikirler gerekebilir. Iste kadinlar için gerçekten büyük uzanan ipuçlari ve fikirler.

Evden çikmak – büyük yeni çocuklar karsilamak için harika bir yol bir kiz gece sahip geregidir. Ne adam sadece kapidan yürüdü kiz dolu bir grup bakmak için gitmiyor? Senin kiz ‘gece için harika bir yer olarak güzel bir klas gece kulübü ya da salonu deneyin. En iyi kiz arkadaslar bazi araya, ve büyük bir zaman var!

Güven en iyi güzellik yardimcisidir – gerçekten aptal ya da salak gibi ses bakmak dehsete olsun, bu güven bir izlenim terlemek önemlidir. Erkekler çekici, kendine güvenen bir kadin gördügünüzde, deli gidin. Erkekler o deger ne bilen bir kadin istiyorum. Emin sen dünyanin en iyi model gibi bakmak zorunda oldugu anlamina gelmez. Sadece sen aslinda emin olabilirsiniz. Kadinlarin kendi cilt rahat, bu çocuklar için gerçek bir dönüs var.

Görünüyor her sey degildir – bu mükemmel adam ararken, kadin bir sürü gerçekten sicak bir adam görmek ve otomatik olarak o harika varsayalim. Evet, ne yazik ki, bu durum böyle degil. Eger halka seçmek disari ve davetiye göndermeden baslamadan önce Yani, ikiniz iyi mesh emin olun. Eger hayatinin geri kalanini, söyleyerek geçirmek istemiyorum “Tatlim, sadece orada oturup güzel bakmak, ama konusan yok.” Ideal bir iliski iki kisi birbirine etrafinda olmak mutlu yerdir. Sen tatli ve sevecen düsünün ve dürüstlük kesin bir arti kim, güldürmek bir adam istiyorum.

Hiçbir sey daha büyük bir onun eski erkek arkadas hakkinda sürekli görüsmeler bir kadin daha çocuklar kapatmak oldugunu! Bu bu konuda sikistirilmis tutmak için bir meydan okuma olabilir, ama bu konuda düsünebilirsiniz. O güne kadar hakkinda konustuk bütün eski kiz olsaydi ne hissederdiniz. Bu bir balon ile bir sigara daha hizli asagi bir tarih getirebilir.

Kendiniz olun – Size kim asla degismeyecek önemlidir. Bazi kadinlar belli bir erkek ile bir sekilde ve tek basina ya da kiz ile oldugunuzda farkli ‘olmasi’ olacaktir. Orada hatta tüm yatiyordu. Senin dogal olarak sevimli küçük öz olun. O kim için sizin gibi degilse, baska bir adam olacak!

Arkadas sinir bozucu olabilir ve havlu atma gibi hissediyorum, ama bu büyük ipuçlari ve fikirler, hiçbir zaman bir profesyonel olacak olabilir. Iyi sanslar ve mutlu partner!