bir kisinin tür sizin için dogru parçasi 1 olacak escort-ne

Dating sahne aktif kim Hepimiz aklimiza birçok soru var. Ben kisinin ne tür bir tarih gerekir? Nasil bir tarih sirasinda yaparsiniz? Benim tarih sonucu nedir? Benim gibi benim tarih mi? Diyorlar ne o / o dürüst ya da ben dikkatli olmalidir? Zihin sorular ile bombardiman alir. Bu durum bu yüzden yorgun ve söylemek-hayir daha benim için kalma bazilarimiz için bazi sorun olur.

Bir ortak ariyoruz çünkü bir kisi tarih. Birçogumuz ortak evlenmek olmayabilir ama biz hala uzun vadeli bir iliski arayin. Bunun için bizim için iyi olacak kisinin tür hakkinda soran ile baslamalidir. Aksi takdirde tüm amaci kaybolur. Bizim ileriye dönük ortak olarak bakmak gerekir bize nitelikleri bakalim.

Çesitli yasam durumlara karsi birbirlerine, ortak degerler ve siyasi görüs ve ayni yaklasim dogru düsünme, cazibe Benzerlikler bir kisi üzerine sifir önce biz arastirmak gerekir alanlardan bazilaridir.

Eger diger kisinin ilgi degildir dogru çekim eger-diger, hiçbir sey çalisacak her. Yere benzeri entelektüel yetenegi, kisilik çekim ve dogru çok türleri-fiziksel çekim, çekim olabilir. Sizin cazibe analiz ve en az bes yil sürecek bu karar. Eger daha fazla bir ay sonra kisiye çekici olacaktir düsünüyorsaniz, devam edin yok. Çogu zaman biz çok bir kisiye karsi çekilir. Ama bazen sonra cazibe azaliyor. Bu durum, genellikle fiziksel cazibe ile olur. Sen birilerinin özellikleri ve vücut olusturmak gibi. Bazi kelebekler sonra, o vücutta yeni veya çekici bir sey bulmak. Neden olur psikiyatristler ve psikologlar karar vermek için bir konudur.

Bu bölümde, biz cazibe baktim. Ikinci bölümde ise biz cazibe ve uzun vadeli bir iliski diger yönleri daha bakacagiz.