bir kiz dogru sekilde öpmek nasil ipuçlari

Bir kiz öpmek için dogru zihniyet olmalidir. Hepimiz cinsel güven yoksa cinsel güven olmadan öpmek için çalisiyor onu bunu alamadim küçük bir çocuk olarak görmeye neden olacagindan, bunu yapamam biliyorum çünkü. Ve o çok tekrar yapmak izin vermedi. Bu yüzden dogru sekilde ve nasil bu cinsel güven almak için nasil?

Cinsel güven eksikligi oldugu için bu kadar çok erkek oyundan disari birakilir. Sadece bazi kadinlar hak ve onu dokunmadan çok özel bir sey oldugunu düsünüyorum inanmiyorum. O dünyadaki tek kadin gibi.

Yani sinir hissetmeden, bazi cinsel güven almak ve size yaninda herhangi bir sicak bayan var inanmak gerekir. Bu yolu öpücük ona dogal ve iyi hissettiriyor.

Taktikleri girmeden, o zaman öncelikle uygun bir ortam olusturmaniz gerekir.

Diger sey öngörülebilir olmak istiyorum kalmamasidir. Kiz öpücük nasil dogru sey, beklenmedik bir sekilde geliyor yapiyor. Ben de uzun bir süre için o öpücük için bekledigi gibi, muhtaç olmayin anlamina gelir.

Biz yan yana oturuyoruz, ben gerçekten rahat hissediyorum ve kendimi diger insanlarla ve ayni zamanda onunla konusurken izin ediyorum: Ben en iyi taktik cadi biri benim için birçok kez çalisti anlatacagiz. Bu yüzden biraz içmek, ve o konusuyor, ve onu dinlemek ve gerçekten rahat ve konforlu hareket veriyorum. Bu eminim eger onu da iyi hissettiriyor. O ben uzakta görünümlü ve söylüyorum konusurken Yani bir an için, ses sakin bir dost sesi olarak “sen, ben çok fazla neler konustugunu düsündügünü biliyorum”.

Benim cümle bitirdikten sonra, ben boynunu arkasinda elimi atiyorum ve ben sadece bir saniye onu öpmek ve geri çekin. O iyi bir sekilde sasiracaksiniz, ve bu yaptiktan sonra daha sonra dokuzu tüm bitecek.

Birçok erkek kiz öpücük nasil bana sor, ben kullanabileceginiz taktik sinirsiz sayida oldugunu söylüyor. Ama unutmayin onu olduguna inaniyorum ve onu iyi hissettirmek için, kiz öpmek için güçlü bir cinsel güven var.

Alt satirinda kiz öpücük nasil? Cinsel güven var, onu sizinle büyük ve güvenli hissettirecek. Öngörülebilir olmayin, bu onun gözünde daha ilginç hale getirir. Ben sadece onun size reddetmeden yukarida belirtilen bu ayni taktigi deneyebilirsiniz. Eger cinsel güven ile birlestirmek, o zaman kesin ret olmadan kiz öpücük için biliyorum.