bir oyuncu olmak ve istediginiz herhangi bir kadin bastan çikarmak için nasil

Bir kadin bastan almak istemiyor yaygin bir yanilgidir. Film Hitch, bir partner gurusu olan ana kahramani, hiçbir kadin diyerek uyanir belirtti “Tanrim, ben bugün ayaklarimin sürüklenmesinden alamadim umuyoruz.” Bu çok dogrudur. Bununla birlikte, bu bastan kolay oldugu anlamina gelmez. Eger dogru kartlariniz oyundan ve gerçek oyuncu bilir ne biliyorsaniz, oyun sizin lehinize yigini olacak.

Yani oyuncu ortak adam degil bu ne bilir ki? Ben ‘ikiz tuslari bastan için’ dedigimiz sizin için ortaya üzereyim. Bu iki anahtar ile, s için yol istediginiz herhangi bir kadin iyi yönde.

Bastan için ilk anahtar kontrolüdür.

Kontrolünde olmak bir erkek bir kadin, ya bilinçli ya da bilinçsizce tarafindan seeked en önemli özelligi belki de. Oyuncu güçlü bir sekilde kontrol uygulamak asla – yerine o incelige bunu yapmak gerekir. Bunu yapmanin kolay bir yolu bu forfeiting ile kontrol sahip dengelemek için – örnegin: “. Evet, bu Cuma içecekler için disari getirecek, ama biz nereye almak için alacak”

Bastan için ikinci anahtar sabir.

Bak – sabirli degilseniz bastan herhangi bir kadin asla yapabilirsiniz. Gerçek oyuncu bastan çikarma sürecini pace bilir. Bir kadin bastan çikarici zaman bir adam yapabilirsiniz en büyük hata çok hizli hareket etmektir. Bu hatirla – kadinlarda erkeklere göre ‘isitir’ çok yavas. Onlar etkilesim boyunca tempolu olmasi gerekir – bir adam ‘hareket’ kadin ile rahat olandan daha hizli olursa, o kurtarmak için büyük olasilikla.

Gerçek oyuncu kontrolü ve sabir ikiz silah onun bastan araç en ölümcül cephanelik oldugunu bilir. Dikkatli bir sekilde tempolu etkilesim yoluyla güvenle centilmence özellikleri yansitarak istediginiz herhangi bir kadini bastan çikarmak için emin yoludur.