bir rock yildizi gibi kadin olsun – bir süper alfa erkek gibi seksilik var nasil

Bir rock yildizi kadin almak ne kadar kolay görmek ve size olmak isterdim. Tek sey, bir grup yok ve hatta bir melodi çalamaz. Size sinirlandirilmistir için bir rock yildizi gibi kadinlar elde edememek hayal gibi geliyor, degil mi? Peki, böyle olmak zorunda degildir. Bir süper alfa erkek gibi kadinlar çekmek için bir grup olmasi gerekmez. Aslinda, oldukça ortalama yasam var ve hala bir rock yildizi yaptigi gibi kadin çekebilecek.

Iste SIZE bir rock yildizi gibi kadinlar yardimci olacak ipuçlari bir çift vardir:

1. Kendine son derece güven olmasi gerekir. Kadinlarin karsi olamaz süper alfa erkek olmak kendine güven yüksek düzeyde sahip ilgilidir. Sadece bu asiri güvenme ve güven biraz fazla cockiness oldugu gibi, ayni olmasi gerekmez unutmayin ve kolayca çekmek daha fazla kadin kapatabilirsiniz.

2. Bir rock yildizi gibi kadin almak için, parça biraz elbise var. Bu deri pantolon ve bazilari giymek yüz makyaj ile tüm çikmak zorunda degilsiniz. Ama kadinlar tarafindan fark olsun bu yüzden elbise istiyorum. Haki gibi sikici bir renk yerine öne renkler giyen kadinlarin dikkatini yardimci olacaktir.

3. Sen kadin yaklasimi ve bunu yaparken göz kirpmak bile var. Bir yaklasim zaman bazi çocuklar için zor alabilirsiniz yerdir, ama gerçekten süper alfa erkek olarak görülebilir istiyorsaniz, o zaman büyük adamlar sizin yaklasim yapmak ve hangups tüm yok edebilmek için var kadin.