Bir tanisma siteleri sosyal imleme gelen trafik alabilirsiniz

Trafik Baslarken Yeni kalma web siteleri için en zor görevlerden biridir. Internet pazarlama kavrami ile iyi usta olmak ve web sitenize trafik çekmek için bu teknikleri yapmak zorunda olacak.

Ne yazik ki, diger tanisma siteleri kendi sayfalara trafik çekmek için kullanmak tam tekniklerini ögrenecegiz. Diger yöneticileri sizinki gibi benzer uzanan hizmetler sunuyoruz Yani, çok rekabetçi bir durumda kendinizi bulacaksiniz.

Son zamanlarda, sosyal ag web siteleri internet her yerde gibi görünüyor. Her ne kadar insanlar bu sitelerde oldugu gibi, bunlari kullanarak kalma is trafigi sansi da vardir. Sosyal siteler için web sitesi dating baglanmasi bir siteye trafik yardimci beri çesitli isletmeler için iyi yapiyor bir pazarlama stratejisidir.

Sadece dizinleri gibi, sitenizi sosyal imleme sitelerine gönderebilirsiniz. Fark, sosyal ag ve online imi temel olmasi. Birçok kullanici tarafindan sik web siteleri onlari favori ve sitenizi ziyaret daha millet ikna popüler sonuçlarini göstermek için bir egilim var. Bu web sitesi dating trafik çok sürücü olacaktir.

Bir veya iki sosyal imleme siteleri ile baslar ve hemen URL göndermek için iyi. Daha sonra bu bir baslik ve bir açiklama vermek istenecektir. Eger baslik ve açiklama için kullandiginiz ifadelere olsun maruziyet düzeyini belirlemek unutmayin.

Baslik akilda kalici ve düzgün biçimlendirilmis oldugundan emin olun ve kisa ve önemli açiklamalar ile yedekleyin. Benzer içerik ariyor insanlar kolayca tanisma siteleri bulabilirsiniz böylece içerigiyle alakali etiketleri eklemeyi unutmayin. Dogru dizine sitenizi de gönderin.

Bu popüler sosyal imleme sitelerine sitenizi gönderebilirsiniz

1. digg.com
2. stumbleupon.com
3. reddit.com
4. del.icio.us
5. fark.com