(Bölüm 1) yapmaniz gerekir seyler ve tarih basari için yapmak olmamalidir – kadin için kurallar kalma

Keyifli ve olumlu bir tarihe sahip olmak için, bir adamla bir tarih meydana gereken bazi kurallar vardir. Eger tarih gelmek için çok daha fazla ilk olmak istiyorsaniz, size gereken seylerin belirli bir protokol takip etmek önemlidir ve bir erkekle birlikte bir tarihte yapmak gerekir. Burada dikkate alinmasi gereken seylerin bir asagidaki listesidir.

her zaman bakmak iyi-

Bu önemli degil nasil rahat, nasil hazirliksiz ya da ne kadar durum ne olursa olsun. Sizin görünüm her zaman titiz olmasi gerekir! Bir sonraki adam evlenmek sonunda, ya da o ilk tarihten sonra görmek asla biri olabilir. Önemli olan her zaman sürekli iyi görünümlü olmasidir. Bunun dogru adam olup olmadigini bu sekilde o size çekici olacak, ve size görünüyor hakkinda elestirdi bir sey yapti bilir.

Ayrica bir güven ve gurur kendiniz hakkinda, ve kendinizi tasimak sekilde verecektir. Biz bakmak sekilde bizi duygusal hissediyorum ve bizim benlik saygisi besleyebilir nasil inanilmaz.

açiklamiyoruz bilgi-

Bu çok fazla bilgi ortaya çikarmak için hiçbir zaman ilk günü çok önemlidir. Sizinle olan adam gözünde kendinizi gizemli tutmak istiyorum. Ona kendiniz hakkinda unknowingness duygusu vermek, ve o onun hakkinda bilmiyor ne ilgisini olacak. Senin hakkinda daha fazla açiklamaya zorlanamaz hissedeceksiniz ve bu istekli beklentisiyle onunla çok daha fazla tarih yol açacaktir.

onu ödemek-let

Adam tarih ödeme olsun. Bu adam bir gece onu tedavi ayricaligi vermek için yapmak için kadinca bir sey. Bir adam bir kadin için saglayabilir gurur duygusu hissediyor ve onun centilmence kalite güçlendirerek ona zevk verecektir.

önce onunla uyku yok ask-

Çok fazla kadin adamla erken seks hata yapar. Adam o zaten ne istedigini oldugunu hissediyor ve uzun vadeli bir iliski pesinde ilgi kaybeder. Bu hataya düsmeyin. Ona sevgi kazanmak, ve sizinle samimi bir karsilasma yavas yavas insa olun. O gerçekten istediginiz adam, o zaman bu yapmaniz gereken budur.

o olmak-istiyor kullanilabilir olmayin

O Çarsamba günü size bugüne istiyorsa Baska bir deyisle, Cuma gününe kadar kendinize uygun yapmazlar. Eger kolay yakalamak olmadigini noktaya olun. Yoksa sadece size verilen herhangi bir teklif de atlamak yok. Erkekler bir kadin tarafindan meydan hissetmek ister ve ona bir meydan okuma olarak teskil edecektir. Onun hayatinda çekmek zorunda hissediyor biri.