büyüyen online escort iliskiler

Sadece düzenli gerçek dünya iliskileri gibi, online iliskiler zaman içinde büyümeye, egilimi gerekir. Iste bazi hizli büyüyen ipuçlari.

1. Acele etmeyin ve zaman olun. Online tarih düzenli olarak sizinle temasa mi? Eger ayni seyi mi? Ihmal sanal toplantilar istismar veya ihmal, bu yüzden saygi ile birbirlerinin zaman tedavi kabul edilebilir. Bu eksik var ise, hareket için zaman anlamina gelebilir.

2. Iletisim her ikiniz için de dogru “hissetmek” gerekir. Eger bir toplanti hakkinda çok saldirgan ise, örnegin, o kadar da kötü titresimler kapali verebilir. Bu yüzden acele etmeyin. Birbirleri hakkinda daha fazla bilgi ve güven gelistirmek için zaman ayirin.

3. Birbirlerinin haklarina saygi. Online tarih gizli bilgi gönderirse, örnegin, online kisisel e-posta adresleri veya dijital fotograf paylasmayin.

4. Özel online ve offline eglenceli zamanlar paylasin. Çevrimiçi – tebrik kartlari, en sevdiginiz hayvan dijital fotograf yüklemek için favori yerlere baglantilar göndermek, ilgi favori forumlarinda, sonrasi müzik ve video klipleri indirin. Çevrimdisi-eger adresleri veya postane kutulari alisverisi konum, tebrik kartlari ve kartpostallar, alanindan küçük ögeler (devlet kus ile bir anahtarlik gibi) yazdirmak gönderin.

Online iliski egilimindedir. Dikkatli bir sekilde sulamak ve zaman içinde filiz ve büyüyebilir.