calgary kis tarihleri

Kisin Calgary kadar berbat hava olan bir sehirde yasayan, o gitmek ve ne önemli diger ile yapmak için nerede uygulanabilir fikirler bulmak zor olabilir. Yani, Cumartesi gecesi ile ne bir öneri ariyoruz o sizin için, burada kisa bir listesi bulunuyor.

calgary hayvanat bahçesi isiklari
Tatil etrafinda Her yil, bu yollari ve yürüyüs yollari etrafinda isiklar binlerce kadar Calgary Hayvanat Bahçesi dizeleri.Etkisi büyülü bir sey degil, ve hayvanat bahçesi personeli seyleri kizarmis ekmek tutmak için kis harikalar kendi küçük dilim yayilmis senlik atesleri çok sayida emin olun. Birkaç imtiyaz da bulunuyor ayaga kalkar ve sicak içecekler hazir. Biletler kapilari mevcuttur. Yetiskin çocuklar için 5 $ 8 $ ve hayvanat bahçesi 18:00 den 09:00 kadar açiktir için.

Olimpiyat oval buz pateni
Calgary Kampüs Üniversitesi bulunan Olympic Oval,, dünyanin en hizli buz bazilarina sahiptir. Bu büyük bir tesis var ve sadece Olimpiyat Sporcular için degil. Kamu pateni kullanilabilir, ancak süreleri ve web sitesi kontrol etmek için buna deger. Kiralama kullanilabilir ve bilet fiyatlari yetiskinler için 6 $ gençler ve yaslilar için $ 4, ve çocuk 5 ve altinda ücretsizdir.

Bu makale tiklayin eger geri kalanini okumak için.