çekmek ve kadinlara yaklasim nasil – Eger manyetik bir kadin çekebilecek

Eger sadece kadinlarla bir yol var gibi görünüyor bir adam, kadin sadece karsi gibi olamaz belirli bir manyetik çekim oldugunu bir çok kez duyacaksiniz, biliyorum. Yani, bazen, onlar adam bile çekici kendine uzaktan yakin olmayacak, ve henüz, o dikkat ve çok güzel kadinlarin arkadaslik çekmek mümkün olacak.

Hiç böylece kilan düsündünüz mü?

Peki, dürüst olmak gerekirse, ben böyle pek çok adamlar bilmek aldik, ve ben söyleyebilirim, bu kalite ile dogarlar DEGILDIR. Hepsi sadece onlara dogal geliyor gibi görünebilir, ama bir anda, bu adamlarin en çok kadinlar çekiyor geldi tam elbiseler vardi emin olabilirsiniz.

Hem degisikligin yaptigi ne yapti?

Çogu zaman, onlar nihayet “almak” için bilinçli bir karar. Onlar artik büyük bir kalp ile aptal adam olarak görülebilir gittigini karar verdi, ama kadinlar bugüne kadar istediginiz çekici erkek olarak. Net bir ayrim var orada.

Bir büyük adam olmak ve hala bir kadin ile cazibe her türlü olusturamaz. Hatta gibi seyler söyleyerek sonunda olabilir, herhangi bir kadin size bugüne kadar degil … ve henüz, o sizin için duygularini bu tür bulunmamis aptalca olur.

Ne bu adamlar, bu Naturals diger birçok erkeklerden daha iyi biliyorum IS … bir kadinla arkadas olmak yeterli degildir. Bu kadinlarla arkadas olmak istediginiz adam tür olamaz, onlar bugüne kadar istediginiz adam tür olmak zorunda.

ne bir kadin istediginiz yapmak için yapmaniz gereken …

Iste size kadin etrafinda hareket nasil bazi degisiklikler yapmak zorunda olacak demektir. Sen kadin gördügünüz sekilde degistirmek zorunda olacak. Bunu yapmazsaniz, o zaman kadinlarla arkadas olmak seviyorum adam tür olarak sonuna kadar gidiyoruz, ama bugüne kadar istemedigin.