çelikten sinirleri ile kadinlara yaklasim için 3 ipuçlari – kadinlara yaklasim nasil

Bu yaklasim özellikle kadinlarin sirket bir utangaç ve sessiz bir adam, zaman üzerinden almak için en zor seylerden biridir. Bu büyük bir yapisma noktasi olarak bulursaniz, o zaman “, çelikten sinirleri” size olusturmak için yardimci olacaktir uygulamak ve bir kadin kadar yürümek için güven var zaten bilmiyorum olabilir ve bazi teknikler vardir sadece onunla konusmak degil, ama en basindan beri onunla cazibe olusturmak mümkün.

Kendi tecrübelerime dayanarak, yaklasim benim için en önemli anlasmazlik noktalarindan biri oldu, ve ben gerçekten kadin çekmeyi basarili olmak için üzerine almak zorunda kaldi. Eger seksi ve çekici oldugunu düsünüyorum bir kadin üzerinde yürümek mümkün degildir zaman, gerçekten kendinizi sinirlamak demek. Ve bu sinirlama tür kendiniz hakkinda kötü hissediyorum, ve üzerinde çalismak için gereken daha alanlar olusturmak yapacaktir.

Burada ona bir etki yaratmak için gereken güvenle kadin yaklasimi konusunda 3 ipuçlari var:

1. Basini dik ve vücudunuzun rahat ve konforlu ile yürüyün.

Sizin vücut dili ve kendinizi tutun yolu sadece size kalmis yürümek kadin üzerinde bir etki yaratmak için gitmiyor, ama ayni zamanda olma fiziksel durumu üzerinde bir etkisi vardir. Bir kadin üzerinde yürüme ve vücut gergin ise, o zaman onun önünde zaman hissediyorum için gidiyoruz ne düsünüyorsunuz? Muhtemelen gergin. Ve o tür bir proje, o da gergin hissetmek gidiyor duygu kapali yem çünkü. Bir daha rahat ve kendinden emin bir durumda kendinizi koymak gerekir, ve beden dili degisen bu yapmaya anahtar olabilir.

2. Yaklasim anksiyete ZIHIN TÜM oldugunu.

Bu gerçek, iyi en azindan ben biliyorum bu, gerçek gibi görünüyor. Sey gerçekten bir kadin yaklasiyor hakkinda herhangi bir kaygi hissetmek için gerçek bir neden yoktur, oldugunu. Hayatiniz tehlikede degildir ve size onu yaklasim bu sekilde kaba tür olmadikça çogu kadin, kaba ya da bir sey olacak degildir. Yani, yaklasim anksiyete bir zihin sey oldugunu fark var ve bu kontrol elde edebilirsiniz.

3. Deneyim en iyi “ilaç” dir.

Eger bilmiyorsaniz kadinlarin yaklasim kez daha, o kadar kolay olacaktir. Bu ilk kez, hatta onuncu kez kolay, ancak bir süre sonra artik yaklasan kadin içine kadar düsünce olarak koyacagiz ise. Olmayabilir Bunu yapmak sadece olacaktir. Ve aklin bu çerçeve içinde oldugunda, daha sonra yaklasan kadinlar artik hiç sizin için bir sorun olacaktir.