christian escort ipuçlari

Tanisma ve iyi bir iliski bulma ayni zamanda heyecan verici ve endise verici olabilir. Birinin yeni toplanti olacak çünkü heyecan verici. Yavas yavas hayatlarinin içine yolunuzu kolaylastirmak gerekir. Arkadas gerçekten birisi ve onlarin yasam çikarlarini bilmek almak anlamina gelir. Iyi bir ortak bulmak hayatinin tüm yönleri ile uyumlu bir kisi bulmak anlamina gelir. Dini farkliliklar iliskiniz üzerinde bir baski olacak, bu endise verici olabilir. Bazi basit Hiristiyan kalma ipuçlari ve öneriler takip ederek çukur böyle düsüyor önleyebilirsiniz.

Eger iliski olacak sonunda istediginiz yere Öncelikle karar vermeniz gerekir. Bir kisa, hizli iliski ariyorsaniz Eger evlilik hiçbir kutsalligi yer olarak daha sonra Hiristiyan tanisma sizin için degil. Sonuçta bir Hiristiyan partner iliski çogu zaman evlilik gibi, istikrarli bir iliski kurmak için zaman gerekir. Eger her ikisi de yukarida fikirlerinizi, duygularinizi ve bir iliski ve bir evlilik ihtiyaç ve istediginiz tüm iletisim gerekir basarili olmak için iliski için.

Eger her ikiniz de iliskide olacak ihtiyaçlarini karsilamak eger bu iletisim olmadan hiçbir fikrim yok olacaktir. Baska bir sey hatirlamiyorum Hiristiyan tanisma sizinle hiçbir ortak çikarlari oldugunu biriyle bir iliski kalmak, hatta bildiginiz biriyle bir iliski girmek degil dogru ya da gerektigi anlamina gelmez olmasidir. Bu kisinin umut ve hayalleri sekillenme olmak için sabirsizlaniyoruz ama içgüdüleri size eger aksi takdirde gitmesine izin verebilir.

Kendinizi esiniz ne için bahaneler yapmaya çalisiyorum bulmak da, o zaman bu deneyin ve çalismasi için bir iliski degildir. Iliskide diger kisi için yapilan her türlü bahaneler sizin degerleri ve iyi bir evlilik ve Tanri olan bagliliginizi ödün anlamina gelir.

Evlilik bir hayat taahhüt vermek ve almak gibi sizinle mutlu olabilir bir hayat arkadasi seçmek için çalismalisiniz. Alkol asiri miktarda uyusturucu veya alkol alan kisilerde sizinle hayati paylasmak için seçmelisiniz o kisinin türü degildir. Böyle bir kisi ile Hiristiyan tanisma denemek karar vererek Allah’in bir alay ve evlilik saf kutsalligi oldugunu.

Bir iliski oluyor anlasmazlik olagan miktarda olsa da, sürekli mücadele hayatinizi üzerinde bir baski olacaktir. Iliskiniz oluyor sürekli ve asiri argümanlar var bu nedenle eger, en iyi sey yavas ama tamamen bu iliskiyi bitirmek için. Eger uyumlu ve mutlu bir hayat arkadasi seçmeniz gerekir. Hiristiyan tanisma nedenle Tanri tarafindan kutsanmis bir evlilik yolunda ilk adimdir.