çocuklar için kalma tavsiye – Eger daha çok kadin çekmek yardimci olacaktir 3 sey

Çogu erkek tam olarak kendi cep telefonlari çekici kadinlardan telefon görüsmeleri ile havaya uçurmak sahip deneyime sahip degildir. O bir çekici bir kadin onu bugüne istediginiz alir ne zaman ortalama bir adam tür kendini sansli sayar.

Bunun için birçok nedeni vardir, ancak en yaygin olanlarindan biri ortalama adam sadece çekici kadin karsilamak ve çekmek için bütün bu çaba olmamasidir.

Eger kuralin istisnasi olmak istiyorsaniz, o zaman gerçekten kalma ve sag kapilari disari kadinlar toplanti yaklasim biçimini degistirmek gerekir. Bu gerçekten deneyimlerini degistirmek ve iyi görünümlü kadinlarla çok daha fazla “popüler” yapacak budur.

Burada daha çok kadin çekmek için yardimci olacaktir 3 kalma ipuçlari:

1. Bir manyetik kisilik gelistirmeye odaklanin.

Eger bir parti, ya da bir sürü insan en öne olanlar iyi bir zaman, için toplaniyor bir yerde zaman? Hepsi gülüyor ve onunla ileri geri flört manyetik kisilikleri, çevrelerindeki bir grup kadin var çocuklar, var çocuklar. Bir manyetik kisilik olmasi ile dogarlar bir sey degildir, zaman içinde gelisir sey. Sen kisilik bu tür gelistirmek ve hemen çeken kadinlar baslatmak için hemen simdi baslayabilirsiniz.

2. Bir DOGAL kadinlarla flört ol.

Basa dön çekmek ve kadinlar, beni geri düzenlenen seylerden biri karsilamak için mücadele, ben sadece çok dogal bir flört degildi. Ben asmak ve kadin çekmeyi gerçekten çok iyi adamlar gözlemlemek basladi sonra, hepsi dogal flört olarak tarif edilebilir fark ettim. Anlami, onlar kendi becerilerini lehçe olabilir hemen her firsati buldu. Sen de ayni seyi yapabilirsiniz.

3. Kadinlar kendilerini güvenle tutmak mümkün olan erkeklere ilgi oldugunu biliyorum.

Biraz titrek, ya da kadinlarin etrafinda sadece düz eski eksikligi güven olma egilimi ise, yasadiklarinizi sadece emin ARE ve gerçekten çekici kadinlarin etrafinda olmak bir sorun yok çocuklar kadar iyi olacak degildir. Eger kadin etrafinda eksikligi güven DO sürece, her zaman güzel kadin karsilamak ve çekmek için bir meydan okuma olacak, çünkü kendinizi bu konuda geçmis olsun alin. Bu üzerinde çalismak gerekiyor.