çocuklar ile popüler olmak için alti ipuçlari – senin gibi adamlar yapmak

Sizin gibi adamlar nasil biliyor musunuz? Var mi kez çocuklar ile popüler olmaya çalistim nerede, sadece yüzünüzde düz düsmek? Çocuklar fark asla gibi görünüyor mu? En popüler kiz ve senin gibi adamlar yapmak için bu alti ipuçlarini izleyin.

1. Çok ciddiye kendiniz almayin.

Tabii ki en iyi bakmak istiyorum. Ama hazirlaniyor ve makyaj ve saç sabitleme sonra, bu konuda unutmak gerekir. Hiçbir erkek mükemmel ve plastik görünüyor ve bütün gece ona makyaj endise kösesinde duran bir kizla takilmak istiyor. Saçmalama ve aptal hareket korkmayin. Erkekler eglenceli gülmek ve için seviyorum ve onlar ile gülmek bu kiz olabilir.

2. Göz temasi olun.

Bir adam ya da adamlar bir grup ile konusurken, her biri ile göz temasi yapmak. Bu konusma yaparken gülümseme ve iyi bir dinleyici olmak. Asagi ariyorsaniz, bu adam kendini çok yüksek düsünmüyorum düsünüyorum yapacak ve o olacak degil ya.

3. ayri durmaktadir.

Eger kiz büyük bir grup her zaman, sansini herhangi bir adam size yaklasim olacagini azdir. Bu çok korkutucu ve her zaman östrojen denizinde gömülü degilse bu yaklasim bir adam için çok daha kolaydir.

4. tür.

Bir adam konusurken olumlu ve canlandirici olabilir. Onu azaltmak ya da sadece bir kahkaha almak için onunla dalga yapmayin. Iste bu deger asla, ve sonunda geri teper. Çocuklar güldürmek için bir yolu kendiniz hakkinda bir seyler alay etmektir. Bu ayni zamanda son derece eminiz gösterecektir.

5. Kendinizi iyi hissedin.

Kendinizi iyi hissedebilirsiniz, o zaman çocuklar çok olacaktir. Eger benlik saygisi sorunlari var, onlar ile ele alinmasi gereken ve agrili olabilir. Ama size hayatinizin geri kalani için keyfine varacaksiniz uzun vadeli sonuçlar için buna deger oldugunu belirler. Herhangi bir ile çalismak sizin geçmisten aciyor ve sahibi veya artik kontrol olmayacaktir.

6. iyi koku.

Erkeklerle o kadar sohbet etrafinda ayakta zaman, kurnazca sen adamlardan biri olmadigini onlara hatirlatmak istiyorum. Bunu yapmanin en kolay yolu süper tatli ve seksi kokusu etmektir. Eger herkesin size Babacan ve komik kisilik altinda son derece kadinsi olan hatirlar saglamak için disari gidiyor her zaman en iyi parfüm ve dab biraz disari seçin.