çözme erkek psikolojisi ve anlayis ona – asik bir adam düsüs yapmak

Eger sadece gerçekten asik istediginiz bir adam buldunuz mu? Eger asik bir adam düsüs her zaman yapar bilmek ister misiniz? Eger bir adam sadece sahne ‘sizi tanimak’ geçmis olsun ve deli gibi asik düsmek isterdim bir iliski var mi? Eger hakkinda asik bir adam düsüs yapar ne oldugunu ögrenmek ve o buldugu onun korumus için çünkü Evet, okumaya devam edin …

Anlamak için gereken ilk sey, bu söz konusu oldugunda erkekler sadece kadin gibi olmasidir: Onlar asik için seviyorum. Degil mi ayni nedenlerle. Bir erkek için, asik olmak onu kursun hissettiriyor. O dünya almak ve kazanmak gibi. Peki onu bu sekilde hissettiren kadin olabilir?

Peki, burada hemen sizin için çalismaya koymak baslayabilirsiniz birkaç hizli ipuçlari:

O beklemedigini bu güzel bir sey yapin
Bu, herhangi bir büyük bir sey olmak zorunda degildir. Aslinda, bu degil ‘onu korkutmak o kadar olmayabilir daha iyidir. Sadece arabasina bir not gibi bir sey ya da cebine atti. Vesilesiyle bir tür tarafindan baslatilan degil ama sadece onu düsünüyorsun göstermek için bir sey. Bu ona taze bir tam nefes olacak gibi görünüyor gibi küçük olarak, o unutmayacagim.

Iliski bazi derinlik gelistirmek için bir sans verin
Erkekler genellikle cinsel bir kadinla bag için en sosyal olarak kabul edilebilir yolu oldugunu ögretildi. Onun yerine olusturmak için güçlü bir duygusal bag için yeterince uzun iliskinin cinsiyetini tutulmasi iliski çok hizli, çok daha derin seviyeye ulasmak saglayacaktir.

Acele etmeyin ve süreci zevk
Bu asik bir adam düsüs yapar bilmek söz konusu oldugunda, bir ilke kilit öneme sahiptir: Yavas hizli ve hizli yavas olmasidir. Iliski yerine Erkekler duygusal olarak hazir olmadan önce ciddi bir iliski içine baski sevmiyorum içeri ona reel çalismakla dogal gelistirmek izin için zaman ayirin. Onlarin ekleri olusturmak daha uzun sürer anlamak gerekir. Eger çok hizli onlari da tasimak için çalisirsaniz sadece sizin aranizda fazla mesafe yaratacak.

Bir kez asik bir adam düsüs yapar anlamak, uygulamaya bu koyabilirsiniz ve geri kalani sadece gerekiyordu bu sekilde olmasina izin. Bu sizin açinizdan biraz sabir gerektirebilir. Temelde çünkü bag erkekler söz konusu oldugunda yapmaniz çok daha yavas hareket. Acele etmeyin ve bunu biliyorsun önce sana ve ileri kendini seyleri tasimak isteyen deli olacaktir.