Eger fikirleri sikismis bir ilk günü bir kadin almak için 5 yer

Bir ilk tarih için yapilacak seyler düsünürken, seçim için seçenekleri bir ton var. Bu makalenin amaci, size ilk günü eglenmek böylece bu seçeneklerden bazilari isik tutmak için olacak ve bir nihai ikinci tarih olmasi umarim için. Burada ilk günü basari için kullanabileceginiz ilk ipucu.

1) Starbucks götürün

Kahve veya kapuçino bir güzel, sicak bir fincan bir iliski baslamak için mükemmel bir yoldur. Ve baska bir sey – Eger Starbucks için bir kadin ya da kafede her türlü almak, onu daha iyi tanimak için oldugunuzu ona göstermek. Ilk tarihlerde en erkekler ile oldugunuz kadin var sonraki esi olacak bilmek istiyorum çünkü bu bir insan olarak size çok demektir!

Bu gibi önde kendinizi alamadim. Yapabileceginiz en iyi sey sakin ve akli kalir ve sadece tam olarak ne gibi tarihi düsünüyorum – bir tarih. En güzel kadinlar bir erkek ile oldugunuzda sadece ne daha tarihten baska bir sey düsünüyorum. Yani ayni sekilde hissediyorum ve bir Starbucks bir kadin alarak ona bu iletmek için mükemmel bir yoldur gerekir. Burada bir sonraki ipucu.

2) bir komedi gösterisi git

Bir komedi gösterisi bir ilk tarih için mükemmel. Iyi bir kahkaha buz kirmak için ve iyi not iliski baslamak için hizli ve kolay bir yoludur. Tarih de dahil olmak üzere – ne tür herkes ne kadar komik o konuda düsünme olacak gibi, kendinizi kapali baski almak ve komedyen üzerine koydu.

3) mini golf oyna

Mini golf bir tur oynamak biraz temiz hava almak için ve yaratici sulari akan almak için harika bir yoldur. Onu golf becerileri hakkinda onu alay ve o sizin için ayni seyi yapabilirsiniz. Bu harika bir yoldur buz kirmak ve iyi bir not kapali baslamaktir.

4) pencere alisveris

Pencere alisveris Bu moda söz konusu oldugunda onun hoslandigi ve hoslanmadigi seyleri ögrenmek için iyi bir yoldur. Onu sehir almak ve o seviyor ne oldugunu görmek için magaza sokaklarinda yürüyebiliyordu. Bu magazalarin birinden bir hediye ile ona sürpriz olabilir gibi iliski, ciddi bir sey içine gelistirir eger uzun vadede ödemek olabilir.

5) sanat galerileri

Tarihinizi sanat bir ilgi varsa, bir sanat galerisi onu alarak düsünmelisiniz. Bu kadar çok soru sanat eseri ortaya çikabilir, çünkü sanat galerileri mükemmel bir ilk tarih yapabilirsiniz. Birlikte sanat bakarken, sanatçinin kendi parçalari ile ne demek istedigini anlamaya çalisin. Bu iki her sanat eseri ne anlama geldigini tahmin ve olasiligi varsa bile birbirlerine bir gün için sanat olusturabilirsiniz.

Bunlari kullanirsaniz ilk tarih basari is sahibi olmak için bu ipuçlari her. Arzu ilk tarih basari elde etmek için bugünden itibaren onlari kullandiginizdan emin olun.