Eger kadin etrafinda beta erkek özellikleri gösterdiklerini

Çeken kadinlar için temel ilkelerinden biri bir Alpha Male olmayi ögrenmektir. Bu kisilik göstererek, sessiz, ama fark bir sekilde güven görüntüleyebilirsiniz biri kendinizi dönüstürmek olacak.

Simdi bir Alpha Erkek gibi hareket hakkinda çok sey duydum eminim. Ama bu gerçeklestirmek için çalisirken bir sorun var. Eger alfa erkek kadin çekebilecek adamlar oldugunu biliyorum çünkü bir alfa gibi ya da bir beta iseniz hareket eger, nasil biliyor musunuz?

Peki basit!

Bir adam bir alfa veya beta erkek ya gibi hareket edildiginde hizli bir sekilde gösterebilir bazi tanimlanabilir özellikleri vardir. Isiniz beta erkek özelliklerin herhangi gösteren eger anlamaya, sonra onlari degistirmek için çok çalisiyoruz.

Bu “beta erkek beden dili” ipuçlari herhangi birini görüntülemek Örnegin ögrenmek gerekir:

Sizin elinizde 1) Sinirlilik

Ne ellerinizle yapmak insanlarin kisiligi hakkinda çok sey söyler. Yani ellerinizle herhangi bir beta erkek sinyalleri görüntülemek için degil emin olun. Bu sunlari içerebilir:

• Parçalama peçete veya ögeleri ile oynamak

• Ellerinizi otururken veya gizleme

• Ellerinizi ile enerji Trembling ya da sinir

• parmaklarinizla oynamak veya twiddling

• Parmaklarinizin isirma veya parmaklarinizi çigneme

2) onay isteyen

Bir beta erkek sürekli diger insanlardan onay ariyor kisidir. O digerleri onu komik bulacagi umuduyla sakalar söyler adam. Ya da onun gibi insanlar yapmak için çok çalisiyor adam. Aslinda, beta erkek davranisi kalabalik ile “uyum” için her seyi yapacagiz kisidir.

3) Asagidaki digerleri

Son beta erkek karakteristik rehberlik ve öz saygi için baskalarina ariyor. Bir sosyal ortamda, o sürekli uyum ve serinlemek için bir yol olarak trendleri takip ediyor adam. Özünde, kendi hiçbir kisiligi vardir. Bunun yerine arkadaslari ya da bir kisi olarak kim tanimlamak için “ne serin” su adam.

Gördügünüz gibi, bir beta erkek yapabilirsiniz özelliklerin bir yeri vardir. Önemli olan bu özellikleri HERHANGI gösteren eger kendinizi içinde bakmak ve bulmaktir. Eger oldugunu fark ederseniz, o zaman hizli bir sekilde ortadan kaldirmak için adimlar atmasi tavsiye ederiz.