Eger kiz almak için bir yol bulmak için çalisiyoruz

Eger kadinlarla, genel basari artan ilgileniyorsaniz, o zaman BIR önemli sey ögrenmelidir. Bu reddedilme korkusu OLMADAN kadinlara yaklasim için güçlü olmak var!

Bu kolay yapilir daha söyledi oldugunu biliyorum, ama birçok çocuklar kiz alma ile büyük sorunlar var bu yüzden. Onlar yanlis gidebiliriz ne endise çünkü yaklasim kadinlara korkuyorsun. Tipik erkek bir sürü kadin onu reddetmek nasil söylemek ve ne hakkinda sinir düsünce olsun.

Eger güzel bir kadin çekmek ve bastan çikarmak için için Simdi mümkün. Yapmaniz gereken tek sey reddedilme korkunuz üstesinden gelmek için nasil oldugunu. Güvenle reddedilme NO korkusu olan bir kadin kadar yürüyerek, aninda bastan çikarici bir kisilige sahip çekici bir adam olmak gerekir.

Ben reddedilme korkusu ile adamlar kadinlarla onlarin genel basarisini artirmak edebiliyoruz önce gördüm eminim gibi. Bu kisilik yetistirmek ögrenmek Yani, size kadinlarla daha iyi olmak gerekir göreceksiniz.

Yapmaniz gereken tek sey kadinlarla tüm etkilesimleri üzerinde güvenle hareket ögrenmek edilir. Eger kadin konustugunuz zaman, sadece tüm olumsuz düsünceler ortadan kaldirilmasi da konusma ve is konsantre. Sadece dinlenmek ve sohbet keyfini çikarin.

Eger kadinlar tarafindan korkutmak konum Yani, size güven olusturmaya çalismak ve yaklasan rahat olmak gerekir. Eger çekici bir kadin görürseniz, o zaman hemen onu yaklasim gerekir.

Eger çekici kadinlarin yaklasan uygulamaya olsun size sinirlilik ve korkulari hizli solacak göreceksiniz.

Eger kadin yaklasiyor ve kadinlarla konusmalari baslatilmasi bir kalip içine aldiktan sonra, size basari dramatik bir artis deneyim olacak. Sadece bir süre içinde bir kadin almak mümkün olsaniz bile, size yaklasim teknikleri ile daha fazla deneyime sahip en az olacak. Ayrica, reddedilme korkunuz ortadan kaldirilmasina yönelik daha yakin olacak. Kiz alma mümkündür. Eger korku ve sinirlilik sekilde izin Ancak, basari sansi çok az olacak.

Yapmaniz gereken tek sey bir yaklasim teknikleri uygulama ve daha güvenli olmasidir, o zaman kiz alma sanati ustasi olacak.