en iyi adam arkadas erkek arkadasin dönüstürmek

Eger erkek arkadasin için en iyi adam arkadas dönüstürmek istediginiz karar verdiniz mi? Size sadece bir arkadas oldugunu düsündüm bir adam asik oldugunu size dawned mi? Sen de, onu size asik isik ve sonbaharda görmek istiyor musunuz? Ne yapmak gerekir ya da gerçeklesmesi için diyorsun? Orada onu etrafinda dönecek söyleyebiliriz baska bir sey degildir, ama dogru seyleri yaparsaniz en iyi adam arkadas erkek arkadasin dönüstürebilirsiniz.

Ister inanin ister inanmayin, o erkek arkadasin olmadan önce bir adam arkadasi haline gelerek çok iyi bir baslangiç ??yaptik. Onu sehvet ve ask düser yapma engel üzerinden almak zorunda degilsiniz. Simdi yapmaniz gereken tek sey onun atesi oldugunu. O oldugu gibi zaten iliski ile rahat muhtemeldir beri bu, bazi yapiyor alabilir.

Bu konuda denize gitmek, ama yavas yavas, onu gördügünde onun için soyunma baslamayin. Bir tarih için hazirlaniyor sanki en iyi makyaj koymak ve saç yapmak. Daha sonra için süper seksi giysiler kaydetmek, ancak rakam gurur bir sey giymek. Onu korkutmak istemiyorum çünkü, bu konuda ince olun. Küçük bir parfüm de iyi bir fikirdir. O konuda bir sey söyleyemem, ama o ve büyü gibi parfüm çalisir fark edeceksiniz. O bu konuda bir seyler, sadece kikirdama söylemek ve diyor ise, “Ben sadece bugün parfüm gibi hissettim!”

Eger erkek arkadasin için en iyi adam arkadas dönüstürmek için gidiyoruz yolu onu bir arzu kadin olarak ayaga ve haber almak yapmaktir. Bakmak sekilde ve koku hile yapmak için gidiyor. Dikkatle onun vücut dilini izle. Her zamankinden daha etrafinda biraz daha sinirli degil mi? Bu onun cinsel uyandirdi ve bu konuda ne yapacagini bilmedigi bir iyi bir isarettir.

Bu asamada çocuk eldiven ile onu tedavi. O savunmasiz olacak. Eger çok güçlü yanarsa, onu korkutmak olabilir, ama bir sey yanit basarisiz olursa diyor ya o da onu korkutmak olabilir sadece bir arkadas, daha fazla olmasi istedigini göstermek için denemek için yapar. Aniden bir hediye satin alirsa, heyecan ve mutluluk olabilir ve onu yanagindan bir kucaklama ve bir öpücük ver. Ona ragmen, dudaklarindan öpmek için ilk olsun. Onu sicak gülümseyen ve onun gözlerinin içine bakan tarafindan bir davet vermek, ama onu hamle yapmak saglayabilirsiniz.

O ilk öpücük alisverisinde sonra, anlasma yapilir ve geri dönüs yok edilir. Eger sevgiliydik önce iki arkadas vardi, çünkü en iyi ve hayatinizin sadece ask için de olabilir. Eger en iyi adam arkadas erkek arkadasin dönüstürmek, size ihtiyaciniz olan her sey var!