erkek arkadasinin güvenini kazanmak

Bu onlarin duygulari hakkinda konusmak zorunda oldugunda kadinlara göre erkekler, çok sakli oldugu bilinmektedir. Kadinlar iç dünyasini, umutlari, hayalleri, istekleri ya da her zaman ve her yerde, hakkinda konusmak istiyorum baska bir sey hakkinda konusabilir. Bu açidan bakildiginda, kadin ve erkek çok farkli. Bir adam duygusal tarafi ve sadece bir rahat, kolay ve rahat bir ortamda ve güvenilir bir kisi ile yaptigi sorunlari hakkinda görüsmeler gösterir.

Eger sevgilisi onun duygu ve endiseleri paylasmak istiyorsaniz “güç” onu yok. Onun kalbini kazanmak zaman her sey dogal olarak gelecek, ama zaman, sabir ve çaba gerektirir. Onu size onun “ruh” açik yapmak zor olurdu, ama bunu yapmaya deger oldugunu göreceksiniz. Bu sekilde size hayal iliski olabilir. Iste birkaç öneri:

1. samimi olmak

Eger erkek arkadasin sizinle samimi olmak istiyorsaniz, ayni seyi yapmamiz gerekir. Bu karsilikli anlayis denir ve bu iliski üzerinde büyük etkisi vardir. Her zaman dogruyu söylemek ve o size güven olabilir onu saglamak. Dikkatli olun: bu güvenilir bir kisi olarak kabul edilmesi zordur ve tam tersi olmak çok kolay.

2. Fikirlerinizi paylasmak için kendi devrini

Söyleyecek önemli bir sey var ve bu konu ile baglantili sürece o yapiyor basladiginda, onu kesmeyin. Onun arkadaslarindan biri hakkinda size söyler ve derseniz o rahatsiz hissedebilirsiniz o ne diyor ilgilenen hiç degildir anlayabiliyorum ve bu yüzden onun sizi rahatsiz etmez “, Aman Tanrim, yiyecek almak için unuttum” sorunlari. Onun yerinde olmak çalisin, size dinlenen degil gibi mi? Yani, her zaman onun söyleyeceklerini ne olursa olsun hayir, onu dinle. Bu onun güvenini kazanmak için bir yoldur.

3. O Sirketinizde güvenli olma hissi vardir

O sizinle zaman korkulacak bir sey oldugundan emin olun. Onun duygu, düsünce ve görüsler paylasan böylece ona güvendiginiz olun. O utanç verici bir an hakkinda size söyler, o kizgin ve onun sirlari size güvenilir gerçegi pisman çünkü ona gülüyor baslamayin. O onu yargilamak degil biliyorsa, bir sonraki adim dogal olarak gelecek, o onun iç dünyasi hakkinda daha fazla anlatacagim.