erkekler bu üç ölümcül konu ile kapali olsun – bu söz önlemek

Hiç bir erkekle birlikte büyük bir konusma gibi görünüyordu ortasinda olmustur, ama sonra gözlerini üzerinde sirli ve onu kapatmak için bir sey söyledi biliyordum mi? Eger söylediklerini analiz etmek denediniz, ancak sorun nedir bulamiyorum? Eger onu çalisan var olacak bir sey diyebilirsiniz, çünkü artik bir sey söylemek korkuyor musunuz? Bir adam kapatabilirsiniz çok sey varken, burada ilk üç bulunmaktadir.

Bu adamlar onlara rahatsiz kendileri söylüyorum rahatsiz olmayacak talihsiz bir durumdur. Bu gibi durumlarda sadece kapali geri tercih. Bunun için onlari azarlamak tercih önce, bir adam elestirdi son kez tepki sekilde hatirliyorum. Çok açik degildi ve muhtemelen ona sinirlendi sansi vardir. Adamlar sadece rahatsiz degil bu yüzden.

Ama söylemek rahatsiz, onlar muhtemelen eski erkek arkadasi isten söyleyebilirim. O güne kadar havali bir adamdi ve gerçekten, gerçekten onu özledim, ya da o güne kadar en büyük pislik ve o ölü olsaydi, bu yeni adam gerçekten duymak istemiyor olsun. Ile anmak ve taze ve ilginç yeni adam ile görüsme tutmak için baska birini bulmak.

Onlar da ciddi bir iliski dahil olmak istiyorum ne kadar kötü söz isitme hakkinda çok hevesli degiliz. O ayni seyi ariyor olsa bile, bu ona koyabilirsiniz büyük bir baski neredeyse dayanilmaz. O çok fazla ve aniden stresli ve hos olmayan haline gelmistir ile o sahip oldugu eglenceli konusma onu inceliyordu konum hissedeceksiniz. Ona bir sans verin ve onun için gelecek planlari ifsa önce onu tanimak.

Ve son olarak, para. Sen sadece vardi büyük tanitim ve onunla birlikte gider muhtesem alti rakam maas gurur olabilir, ama bu kadar getirerek size küçük ve biraz görkemli görünmesini saglayabilirsiniz. Kapak tarafinda, o yaptigi maas hakkinda soran yapmak için kesinlikle yanlis bir harekettir.

Eger sadece iyi bir fikir bu konuyu getirerek, bir serseri serseri ile takilip istemediginiz rasyonalize olabilir ragmen. Bu ucuz bir altin arayicisi gibi yapacagiz. Sefer yapilmis ne size göstereyim. Zamanla onun mali konularda biraz ögreneceksiniz ve o dikkatinizi ya da layik olsun yargilayabilir.

O sadece kazanmak istiyorsa, o sadece yine de yalan olacak, unutmayin, bu yüzden de bunu zip olabilir.

Bu konularda uzak durun ve size gelecek konusmalari çocuklar kapatarak bir çok ince bir sans olacak.