escort-anlamak beden dili

Beden dili ögrenmek bir bilimdir. Her bilim gibi ögrenilebilir. Bana bu konuda size söyleyeyim. Hiç birini karsilamak için gitti ve bir süre sonra sikildim ve yürüyüp istedi? Kendi ayaklari otomatik çikis yönelerek bulur. Diger kisinin vücut dili iyi bir ögrenci ise, o / o ayrilmak istemeyeceksiniz oldugunu anlayacaksiniz. Arkadasligin baglamda, bu tarih yanit veriyor ögrenmek için beden dili temellerini ögrenmek için önemlidir.

Saglayiciniz tarafindan ilgisizlik göstermek Isaretler tarih-

Silah bir savunma durusu geçti
Sizden uzaga onun / vücudu dönüm,
Eger konustugunuz ne dikkatsizlik,
Minimal fiziksel temas,
Arada bir esneme ve
Çok az göz temasi

Bunlar tarih ilgilenmiyor oldugunu gösteren isaretlerdir. Bir kimse ilgisiz hale geldikçe, bir uzaklasmaya ve iletisim azaltmak için çalisir. Bir tarih sirasinda, size ne yapmaliyim bu sinyalleri herhangi bir okuma? Eger rahatsiz hissediyorsaniz, bana bildirin – En bir süre bekleyin ve sonra dürüst soru sormaktir. Eger evet ise, burada duralim. Eger dürüst bir cevap olsun ki, dürüst istiyoruz. Bazen, cevap beklediginiz gibi olacak, ancak vücut dili, tarih zihninde gerçek durumu bulmak için bir emin yoludur.

Saglayiciniz tarafindan ilgi göstermek Isaretler tarih-

Fiziksel temas artirilmasi
Ne söyledigini derin ilgi
Göz temasi yüksek düzeyde,
Acele etme belirtisi ve
Konusma aktif katilim

Bunlar tarih çok ilgi oldugunu sinyallerdir. Herkes ilgi hale geldikçe, o / o samimiyet artirmak ve yakin gelmek istiyor. Bu fiziksel sinyaller oldugunu yüksek sesle söylüyorlar. Hiçbir esniyor olacak. Gözler parlak olacak ve yüzünde bir gülümseme olacaktir. Bu sinyalleri nokta, diger kisi karsilamak ve birlikte olmak seviyor emin olun. Eger esit ilgileniyorsaniz, benzer sekilde cevap ve baska bir düzeye ileri bu tarihten alir.

Kalma, birçok zamanlarda, insanlar güzel hareket etmek istiyorum ve gerçek duygulari hakkinda yeterli dürüst degildir. Beden dili gerçegi nedir söyler.