eski kiz arkadasi geri almak ve simdi dagilmasindan durdurmak

Böylece eski kiz arkadasi geri almak için çalisiyoruz. Ama cevap görünmüyor. Bundan sonra ne yapmaliyim?

Bir dagilmasindan durdurmak istiyorsaniz, size daha uzakta onu tahrik edecek seyler yapmaya devam emin olmak gerekir

Yani, onu arabayla olan seyler nelerdir? Peki, bu aslinda sadece kadar bir aradan sonra çok çocuklar tarafindan yapilan yaygin hatalari vardir. Belki de, bu yapmak için dogru seyler düsünebilir. Ne yazik ki, bu tam olarak ilk etapta kaçinilmasi gereken yanlis seylerdir.

Büyük olasilikla, bu makaleyi okudugunuz zaman, zaten asagida görüsmek için gidiyoruz bazi hatalari yapmis olabilir. Eger hatalari silmek ve durumu iyilestirmek için yapabileceginiz hala çok sey var çünkü Ama simdi bu konuda çok fazla üzülmek yok.

Bunu dedi, bize bu yaygin hatalardan bakalim:

1) çok kez çok yakinda kiz Basvurma

Her gün onu birkaç kez aramak istemiyorum. Belki de, o çagri cevap vermedi. Eger onu tekrar aramadan önce bir kaç gün daha beklemek isteyeceksiniz. Onu önce umutsuz görünmesini istemiyorum çünkü temel sebebi.

Sadece birkaç gün önce onu ile kirik varsa, hatta en az bir ay kadar sonra tekrar onu aramak gerekir. Bu zaman her iki sogumasini saglamak için bu süre kullanmalisiniz.

2) kiz taciz

Stalking çesitli formlarda gelir. Onu çarpmak umuduyla, size o gidiyor nereye tahmin etmeye çalisin ve bilerek oraya gitmek. Ya da onu gözetlemek için çalisiyor olabilir. Belki o baska bir adam çikiyor mi?

Bu yapmaktan kaçinin. Nasil sizin yakalanmis olup olmadigini kendinize açiklamak için gidiyorsun? Bu çok utanç verici bir durum size arazi gidiyor.

Aslinda yaptiginiz önlemek gerektigini daha çok sey ve bu eylemleri kötü seyler yapmak neden arkasindaki psikolojik nedenleri vardir. Ancak, bu makalede hepsini geçmesi mümkün olmayacaktir.

Ama bizim sadece kisaca yapmaktan kaçinmalidir bazi sey daha devlet izin:

1) Kendinizi sarhos aliniyor. Onu arayip Ayik eger söz sahibi asla bir sey diyebilirsiniz.

2) seninle kirilir neden onlari soran, arkadaslari ve aile üyeleri taciz.

3) Eger derin onu seviyorum ve “Geri dön!” Onu söylemek

4) Eger ne için üzgün tekrar tekrar söylemek.

5) onun önünde Aglama.