Eski kiz geri almak için nasil 5 ipucu

Breakups iliskilerde çok yaygindir, ama mutlaka geri dönüsü olmayan degildir. Eger eski kiz geri almak için nasil yollarini ariyorsaniz, bir plan var ve sadece en iyi umut kendine acima içinde yasamak degilse kirik bir iliski etrafinda dönen içinde olmak basarili daha fazla sansi vardir. .

Asagida özetlenen bes adimlar ince bir sekilde eski kiz arkadasi için ilgi ifade ve potansiyel iliski alevlendirmek saglayacaktir.
1. En önemli ve yapmaniz gereken ilk sey bir seyler iliskide neyin yanlis gittigini anlamak için. Eger islenen herhangi bir hata var miydi? Çok bencil veya uncaring miydi? Çok sahiplenici veya kontrol miydi? Bu hatalari hakkinda not edin ve size eski ile bagdastirmak zaman ayni hatalari tekrar emin olun. 2. Eger herhangi bir temas yaptik çünkü bir süre olmussa, ona bir e-posta veya kisa mesaj göndermek. Eger eski rahat, kolay olacak iletisim yapmazsaniz, onu geri almak mümkün olmayacak. Sorunsuz kesinlikle gereklidir, ancak iletileri gibi rahat oldugundan emin olun “Hey, ne var ne yok?” yerine bombardiman daha onu romantik siir ile gelen kutusu.
3. Geri eski kiz arkadasi almak hakkinda bilmeniz gereken en önemli sey, bir prenses gibi kiz tedavi etmektir. Elbette, bu yapilabilir en kolay yollarindan biri onu hayatindaki en önemli yildönümleri ve tarihleri ??hatirlayarak bakim onu ??göstermektir. Onun dogum günü ona bir kart göndermek için unutmayin ve ona bir zararsiz ve olumlu bir sekilde onu düsündügünüzü bildirmek için herhangi bir firsat kaybetmezsiniz.
4. Iliskinizi eski kiz arkadasi ile basladi günleri hatirlamaya çalisin. Muhtemelen o çok arzu edilen buldugu özellikleri sahip çünkü o size asik. Eger iliski sirasinda degisti düsünüyorsaniz, tekrar eski kiz arkadasi için cazip olmak için bu nitelikleri yeniden deneyin.
5. Oldukça yaygin tavsiye edilir olsa da, diger kizlar ile giderek eski kiskandirmak için çalismayin. Bu, sizin hayatiniza tasidiginiz yanlis sinyaller gönderebilir kolayca geri teper bir seydir. Eger geri eski kiz arkadasi alma konusunda ciddi iseniz o zaman diger kizlardan uzak kalmak gereginden fazla vurgulanan olamaz.

Her durumda uygun kesin bir süreç olsa da, eski kiz arkadasi geri almak için ögrenme sürecinde dogru yönde yönlendirmek olacak orada bazi oldukça kesin öneriler vardir. Açikçasi, dokunma ve iletisim tutarak iliskiyi yeniden diriltilmesi için son derece önemlidir, ama bu onu daha da yabancilastirmak olabilir abartmak degil dikkat edin.