faydalari ile arkadas – bir kadin bu durumu girmelisiniz

Hiç iliski türü “faydalari ile arkadas” bir içine girmek için cazip? Hiç sadece fiziksel bir adam çekiliyor ama onunla herhangi bir romantik iliski istemiyorum hissettiniz mi? Nasil herhangi bir romantizm olmadan rahat kalma gerektiren bir durumla basa çikabiliriz? Kimse digerinden romantik bir sey beklemek, çünkü ayni zamanda “kanca-up arkadaslari”, faydalari ile arkadas olarak adlandirilan ilk basta iyi bir fikir gibi görünüyor. Yani her seyin üstesinden gelebilecek mi? Ilk bunlari düsünün.

Eger sadece eglence ariyorsaniz, bunun için gitmek. Ne yazik ki, kadinlar genellikle fiziksel aktivite ve erkekler farkli duygular ayirmak için yetenegi yok. Eger seninle seks yasiyorsaniz bir adam için düsmek asla kendinizi durumu olabilir düsünüyorum da, size bir erkek veda etmeden çiktiktan sonra sen harap ne kadar fark zaman sonra bir sabah kendinizi bulabilirsiniz. Ayrica, yararlari ile tüm arkadas mutlu bir son olsun. Gelecekte Daha gerçekçi olun, ve sonuçlari hazirlanmak.

Sen o ne olursa olsun seks bir adamla bir kadin duygusal bag yapar “oksitosin” olarak adlandirilan bu kimyasal farkinda olmak gerekir. Olarak bilinen “kucaklamak hormon,” oksitosin cinsel partner ile bag için neden olur. Oksitosin reseptörleri de, beyinde ancak üreme sisteminde sadece bulunan unutmayin. Oksitosin de anne ve bebek arasinda kurulan bag açiklar anne sütü, bulunabilir. Bir iliskinin faydalari türüne sahip bir arkadas giren düsünüyorsaniz bu hormon düsünün. Kendinize sorun: Gerçekten oksitosin mücadele edebilir ve bu rahat seks dostum bagli olsun degil mi?

Eger duygusal ve o ask döndürmez olasiligi için hazirlanan sürece, bu yüzden bunu yapmayin, vücudunuzdaki kimyasal kontrol edemez. Bu oldugu zaman çok aci verici. Eger duygular seks ayiramazsiniz biliyorsaniz, o yapilacak en iyi sey, faydalari durumla arkadas kaçinmaktir. Ama su anda sonunda yüksek beklentileri olmadan adamla ne kabul edebiliyoruz, o zaman iyi olacak.