Filipinler ve onun hikayesi dogrulayarak ötesinde

sorusturma ve gözetim için bir rehber

Avrupa, Amerika, Kanada ve Avustralya erkek ile ilgili Filipin kadinlarin sayisini tahmin etmek zordur. Tabii ki, bu Filipinler için kaçan tek ülke degildir. Filipinler kütleler Filipinler birakarak, aslinda,. Bu olay 20 yil veya daha uzun askin bir süredir yer alan olmustur, ancak internet ve kalma web sitelerinin büyüme için artan küresel erisimi olan, dolandiriciligi artiyor.

Iyi bilinen bazi sitelerin Filipinaheart.com ve Cebuanas.com içerir, ancak listesi genis ve yeni web siteleri her ay ortaya çikar. Büyük bir çogunlugu Internet üzerinde basladi iken Bazi iliskiler, bizzat baslar. Internet üzerinde baslatmak için, iliski dolandiricilik ve aldatmaca için risk yüksek bir her zaman oldugu. Potansiyel kurban iliskide erken para isteyen herhangi bir Filipinli son derece dikkatli olmalidir. Bu kadin (Kolombiya, Rusya, Ukrayna, Brezilya, vb) Filipinler ya da ötesinde olsun, biri olabilir bir sans varsa, bir arka plan onay para ve gönül yarasi büyük bir kaydedebilirsiniz. Kisacasi, uluslararasi iliskilerde dolandiricilik ve dolandiricilik vakalarinin sayisi nedeniyle, bu daha üzgünüm güvenli olmasi daha iyidir. Alternatif pahaliya mal olabilir.

Bizim üç favori arka plan onay hizmetleri Owens OnLine, Wymoo Uluslararasi ve Filipin PI vardir. Hizmet is müsterilerine daha uygun olmasina ragmen Owens OnLine, makul bir fiyata profesyonel bir hizmet sunmaktadir. Wymoo Uluslararasi ve Filipin PI bireyler için gizli sorusturma için endüstri liderleri vardir. Wymoo dünya çapinda 100’den fazla ülkede kapsar. Filipinler için, ancak, çünkü adalar boyunca yerel varliginin Filipin PI tavsiye ederiz.

Bilgi ve seçtiginiz Sirket için ihtiyaç bagli olarak, profesyonel arastirmalar $ arasinda 350 ve 600 $ fiyat. Gözetim hizmetleri çalisilan saat sayisina bagli olarak, daha fazla olabilir. Gözetim hizmeti fotograf veya video kanit ile ayrintili raporlar sunmalidir. Sigorta ve dogrulama giderek akilli bir yatirimdir.

Iyi sans,

a. hathaway

2005-2007 a. hathaway, tüm haklari saklidir