flört kaygisi iyi bir tarih olan sizi durdurmak izin vermeyin

Kalma anksiyete genellikle asilamaz bir engel gibi görünebilir. Eger sinirli ve korkuyor duygu bir tarih bütünlügü harcamak, eglenmek için son derece olasi degildir, ya da özel biri iyi bir zaman vermek. Eger sosyal partner anksiyete muzdarip Ancak, burada deneyebilirsiniz bazi öneriler. Sizin ve tarih için en iyi sesi olanlari seçin.

• denenmis ve gerçek ile sopa. Onlar takip etmek kurulmus bir sablon oldugunda insanlar genellikle daha az akut escort kaygi hissediyorum. Bu aksam yemegi, dans ve film, temelde anlamina gelir. Üçüncü seçenek özellikle dil-bagli tarihlerde, sinemada konusurken bu yana kesinlikle önerilmez hissediyorum insanlar için iyi bir seçenek olabilir. En kritik karar, o zaman, izliyor olacak gerçek film. Bu seçim yolumdan sonra, sizi rahatlatacaktir.

• Göz temasindan koruyun. Bu kalma anksiyete muzdarip insanlar için çogu zaman zordur. Utangaçlik zemin, duvar, ya da tarih vücudunun diger bölgelerinde bakarak onlari cezbeder. Bu dolayli bakislari daha az sinirli hissediyorum olabilir ragmen, onlar bugüne kadar olumsuz bir mesaj gönderin. Sen onu / ona dikkat degildir gibi bakmak, ya da sadece ona / onu fiziksel olarak degil, ciddi bir iliski için bir umudu olarak ilgilendi.

• Bir “baharatli” tarih isterseniz, heyecanla denize gitmez. Diger bir deyisle, tema parklari ince, ama belki de bir gelecek gezisi için skydiving ya da bungee jumping kaydetmeniz gerekir. Tarihinizi heyecan her zaman yüksek düzeyde israr kisinin türü ise, sirket partner hakkinda kaygi agirlastirmak muhtemeldir.

• Eger gezisi üzerinde ne yapacagini planlayan bir listesini yapin yapin. Birçok kisi her tarih hazirlik eksikligi bir tren kazasi dönüsür bir “kendiliginden” kadar ortak istiyorum iddia ediyor. Yine, daha yönetilebilir bulusmalari hakkinda sinir olmak yapabilirsiniz sopa ayrintili bir plan sahip.