geri kiz almak – nasil ben bu hatalardan kaçinarak geri benim eski kiz arkadasim alabilirsiniz

Eger geri kiz almak için çalisiyorsaniz bu yaygin hatalari yaptiysaniz, muhtemelen bir çok problemle karsi karsiya gelecek. Bu makalede, bu hatalari bunlari yapmaktan kaçinmak böylece ne tartismak zorundadir.

Yani, geri benim eski kiz arkadasim almak için kaçinmalidir hatalar nelerdir?

1) kadar mola üzerinde protesto

Ne olursa olsun profesyonel ya da kisisel, savunarak genellikle sorunu çözmek için gitmiyor olmadigini iliskinin ne tür, bir. Aslinda, ne genellikle olur sorunu daha kötü hale geliyor.

Tabii ki, “savunarak” gerekli araçlari savunarak degildir. Ayrica geri gelmek hem de onu seviyorum ve bu nedenle o size geri gelmelidir ne kadar onu anlatmak için onu ikna etmeye çalisiyor, size geri gelmek için kiz yalvariyor ifade eder.

Bu sadece uzak kiz götürmek için gidiyor.

2) çok kez kiz temas çalisiyorum.

Belki de, Eger kiz fikrini degistirmek için istekli. Yani kisa mesaj onu tutun. Onu çagiran devam.

Yine, o is olmaz. Bu sadece umutsuz ve muhtaç oldugunu göstermektedir. Ve aslinda kizlar muhtaç çocuklar gibi kalmamasidir. Kesinlikle durum bu tür kendinizi arazi istemiyorum.

Zaten bu hatalari yaptiysaniz bu sizin suçunuz degil gibi, kendinizi suçlamayin. Muhtemelen bunlari taahhüt bu hatalari farkinda degildir. Sadece kirik var zaman hata yapmak için Ayrica, kolaydir.

Çok umutsuzluk yok! Hala durumu tersine çevirmek için bir seyler yapabiliriz. Kim bilir, bir eski geri almak mümkün olabilir.