güven yenilmez iç oyun 3 pozitif kafa

Invincible iç oyun dogru kafa ile basarilabilir. Çogu erkek mindsets yanlis tür var. Kendilerini söylemek, “Ben kisisel olarak ret alir.” “Ben onlara yaklasim eger kadin rahatsiz korkuyorum”, ya da sürekli kendinize bunlari söylemek ya da endise varsa, “Kadin bana çirkin bulmak”, onlar daha gerçek hale kafanizda. Bunun yerine olumsuz düsünceler izliyorsunuzdur ki, olumlu düsünme alistirmasini gerekir.

Dogal ve zahmetsizce kadinlar çekiyor yenilmez iç oyunu elde etmek için, güçlü pozitif kafa ve inançlari içermelidir. Burada iç oyun, yasam tarzi ve kimlik içine içeren çalismasi gereken bir kaç kafa vardir.

1. Bolluk Zihniyet – Bu denizde çok balik oldugu inancidir. Hiç kendinizi belirli bir kadin izliyorsunuzdur bulursaniz, o ve daha iyi binlerce kadar büyük olan kadinlarin yüzlerce oldugunu unutmayin. Her zaman diger kadinlar olacak, bu yüzden sadece bir araya geldi tek bir özel kadin çok fazla önem asla.

2. Hatalari Deneyimler Ögrenme misiniz – hiçbir hatalari vardir. Her set geri gelen büyüyebilir hangi basarili bir ögrenme deneyimidir. Eger güçlü kilan öldürmez. O ampul yaratmadan önce Unutmayin, Thomas Edison binlerce kez basarisiz oldu. Isler yolunda gitmez zaman cesareti asla, bu tüm basarili insanlarin takip modelidir.

3. Arkadas bir oyun oldugunu – Birçok kisi çok ciddiye kendilerini ve canlarini aldilar. Arkadas eglenceli olmasi gerekiyordu, dis çekme gibi hissetmiyorum. Hiç kendinizi çalisti almak bulmak ya da kalma ömrü boyunca üzgün ise, sakin ol ve eglenmek gerekiyordu oldugunuzu hatirlamaya çalisin. Eger kadin karsilamak ve yogun bir yaklasim kaygi hissetmek için disari giderken, partner sadece bir oyun degil, yasam ya da ölüm oldugunu unutmayin.

Yenilmez iç oyun için bu inançlari birlestirmek için en iyi yolu, mümkün oldugunca sik onlari çalismalarinda kullanilmasidir. Eger bolluk zihniyet uygulama istiyorsaniz Örnegin, size kaba bir kadinla konusmayi birak. Birçok kadin orada var, çünkü bir kadin ne kadar güzel olursa olsun, saygisizlik katlanmak asla. Eger hatalari deneyimleri ögrenme inanci uygulama istiyorsaniz, bir kulüp ya da bar ve deneme çikabiliriz. Birkaç kadinlar tarafindan reddedilen almak kadar rüzgar olabilir, ancak odak kadin onay almak, bir sey degil ögrenmek oldu. Eger partner bir oyun oldugunu zihniyet uygulama istiyorsaniz Son olarak, bir arkadasi ile disari çikmak ve bir rekabet olabilir. Kim gecenin sonuna kadar çogu kadin yaklasimlar kaybeden tarafindan ödenen ücretsiz bir aksam yemegi için alir.