güvenle yaklasim ve güzel kadin çekmek için 3 yolu – bir kadin çekmek için nasil

Bunlar korkutucu vardir. Güzel, kendine güvenen ve çok çekici. Onunla konusmak ve onu gülümseme yapmak için, güzel bir kadin yaklasim mümkün olmak istiyorum. Sadece, sinir kadar çalismak kendinizi almak cesaret kadar çalismak, ve onu size onu istediginiz sekilde tepki nasil bilmiyorum. Güvenle yaklasan ve bir kadin çeken ilk bakista kolay degil, ama bunu yapmak daha iyi alirsiniz.

Bu kadar güvenebilirsiniz.

Ancak, size güvenle bir kadin yaklasim edebiliyoruz bir noktaya almak için geçmesi gereken bir LOT genellikle, ve bu makalede, dogru yönde isaret almak yardimci olacaktir.

Burada güvenle yaklasim ve güzel kadin çekmek için 3 yolu vardir:

1. Onu yaklastiginizda, ilk küçük konusma için gidin. Her zaman bir kadin ve küçük bir konusma etkili bir ilk adimdir cazibe insa ediyoruz adimda çalismak zorunda. Ayrica denemek ve uzun ve etkileyici bir konusma hatirlatmak zorunda hissedebilirsiniz baskinin bir kismini alip götürecek.

2. Peacock ve onun dikkatini çekmek. Eger züppe ne oldugunu bilmiyorsaniz, size bir kadin size fark o kadar öne bir sey giymek zaman basitçe. Onlar çiftlesme zaman tavus kusu ne bir parçasi. Erkek o o çiftlesmek gereken alfa erkek bir kadin göstermek için onun tüyleri gösterecek. Bunu yapmanin anlamda, size ondan dikkatini çekmek yok ki, normalde olabilir biraz daha gösterisli giyinmek istiyorum.

3. Elini dokunun. Fiziksel dokunmadan size ve bir kadin ve bu her zaman iyi bir seydir arasindaki kivilcim veya elektrik hissi gönderebilirsiniz. O bu kivilcim size dokunarak üretilen hissediyor zaman bir sikici ve sikici adam gibi gözükmüyor. Eger cazibe olusturmak için bir yol olarak fiziksel dokunakli kullandiginizda, o sizinle zaman o sadece bir sey güzel hissediyor ve o güzel duygu Daha fazla hissetmek isteyeceksiniz göreceksiniz.

Bu bir kadin için büyük bir cazibe hissettirmek için kullanabileceginiz bir kadin çekmek için sadece üç yolu vardir. Hiç, size güzel bir kadin çekebilecek aklin alani disinda bir sekilde oldugunu düsünmeyin, herhangi bir adam olabilir.