Hayatinizda Arkadasligin hediyeler

Elbette partner hayatinda en derin seylerden biri oldugunu fark var. Bu görmezden ve hakkinda çekimser olamaz seylerden biridir. Bu kollarina dünyanin daha iyi getirdi sevgi eylemidir. Simdi oldugu gibi dünyanin tatli olmamisti. Samimiyet meyve kalbinizin arzulari var ve bunlarin hiçbir kontrole sahip.

Arkadas insan ölüm ya da açlik gibi, hiçbir kontrole sahip olanlar seylerden biridir. Korkunç onun dünya katilmak için listedeki bir sonraki olan karar verdigi zaman, hiçbir seçim var. Ayrica, açlik manevra için insanlar için gerek kalmadan otomatik pilot çalisan bir makinedir. Ancak çalismalarini yikici ya da kontrol edilemez bir seydir. Eger aç hissediyorum sonra, duygu görmezden ve uzak gidalardan kalamam. Bu senin kararin degil, bu yüzden dünya doldurmak zorunda, mide doldurun. Bu isler normale bu noktadan ve simdi bir sonraki grev kadar, daha sorunsuz kalabilir. Bu partner benzer olan eylemlerdir.

Arkadas sadece bunu üzerinde hiçbir kontrole sahip oldugunu fark yapmak çok boyutlu olusur. Bu senin hayatin tek basina, bütün nebze kontrol potansiyeline sahiptir. Escort inme geldi sonra, insan aklinin bu Gelecekte ne her seyden daha fazla bilen yeni bas agrisi için bir yer olusturmak için vardir kapasitesini özel bir yaratici süreç, vesile zorundadir. Onlarin samimi gezi basarisi için arka ofis çalisan çok program oldugu gibi, erkek ya da kadin tamamen karistirilir bu süre içinde. Zihin size hayatta hiç yapmis kalori en büyük sayi yakmak gibi, sizi mesgul edecek. Eger zihinsel yeni bir gelisme islemek için hazirlanirken yakinda tüm bu simdi kalma için açik olacak birçok degisiklik gibi, böylece, dis hayatinizi aldi.

Zaman görünüste düsünme çok fazla zaman harcamak olarak gerçek su ki, uzay boslugu içine bakarak oldugunu ise is yerinde, ilk etkilenir, zihninizi kapatildi, ama gerçekten düsünme gibi insanlar görmek. Iyi bir sey kalma süreci yeterince hizli olabilir ve bazen birbirlerini görmeye edildikten sonra, artik relax ve an tadini olabilir. Kalma süreci basarili olmussa, hiçbir seçim var ama is yerinde en iyi performans gösteren insanlardan biri haline, aura ve daha iyi tutum degisiklikleri gibi. Kendiniz için önemi bir çok degisiklik yapmak için yeni yeniden tetiklemis gücü ile bir sürü insan karistirmayin. Hayatinizda kalma en iyi mevcut sadece o ya da o basariyla doldurabilirsiniz o bosluk hissi, size zevk ve olumlu degisiklikler getiriyor birini yasiyor.