herhangi bir adam dikkatini yakalamak için 3 basit adimda fark bir adam nasil

Eger fark bir adam nasil bilmek istiyorsaniz, o zaman dogru yere geldiniz. Bu makale, imkansiz görevleri yerine getirmek ya da sadece bazi insanin dikkatini çekmek için cartwheels yapmak için size gitmiyor.

Bir daha ince bir yaklasim almak – fark için bir adam nasil burada. Çocuklar ilk basta almak mümkün olmayabilir, ancak ilerleme olarak, beklediginiz çok daha iyi sonuçlar alirsiniz.

1) hayatinizi yansitmak.

Yapmaniz gereken ilk sey, oturup simdiye kadar hayatinda olup bittigini ne yansitmak oldugunu. Eger bir ayna önünde kendinizi konusmak gerekiyorsa, bunu yapin. Daha iyi bir perspektif içinde hayatinizi koymak yardimci olabilir bir sey.

Bu bire bir egzersiz fark bir adam nasil kullanilabilir nasil merak ediyor olabilirsiniz. Peki, bu küçük aktivite aslinda sizin bakmak için daha kolay … Eger sag ve sol görüsler veren dünyanin geri kalani olmadan yapacaktir.

2) bir listesini yapin.

Yapmaniz gereken bir sonraki sey sizin için gidis var tüm büyük seylerin bir listesini yapmaktir. Eger mizah büyük bir anlam var mi? Eger büyük bir gülümseme ya da çarpici gözleri var mi?

Eger özel oldugunu düsünüyorum kendinizi her sey-her biraz liste. Bu sadece teyit ve özgüven artirmak degil, bu da bir sonraki adim için temel saglayacaktir.

3) sizin yarariniza olumlu özellikleri kullanin.

Tüm güçlü bir listesini yaptik Simdi, simdi sizin yarariniza kullanabilirsiniz.

Eger seksi bir sekilde yürümek, bu fark için bir adam almak için kullanabilirsiniz. Örnegin, en cazip sekilde bacak hareketi göstermek … ve yavas, bilinçli bir sekilde yürüyecek elbise giyebilir. Eger büyük gözleri varsa ya da, her zaman (kurnazca bunu) kirpik yarasa olabilir.

Fark için bir adam nasil ögrenmek 1-2-3 kadar kolaydir. Yapmaniz gereken tek sey zaten var ve en yararli sekilde kullanmak ne yararlanmak oldugunu.